Urszula Dudziak w blond włosach? Fryzjer gwiazd zaszalał z metamorfozą. Nam się podoba!

Fryzjer gwiazd pokazał wizualizację nowej fryzury Urszuli Dudziak. Wiemy, jak wyglądałaby w blond włosach!

Łukasz Urbański jest niezwykle uzdolnionym fryzjerem gwiazd. Na Instagramie dzieli się metamorfozami, które przeprowadza. Do grona jego stałych klientek należy przede wszystkim: Wiktoria Gąsiewska, Ola Nowak, Joanna Krupa, a także Patrycja Markowska. Poza tym prowadził program "Druga twarz" na antenie TTV wraz z Marcinem Tyszką, Karoliną Gilon i Malwiną Wędzikowską. W programie fryzjer wspiera metamorfozy uczestników. 

Urszula Dudziak w blond włosach?

Niedawno Łukasz Urbański w relacjach na Instagramie zaczął dzielić się z obserwatorami, wizualizacjami metamorfoz gwiazd. Każda z nich skupia się na zmianie fryzury celebryty. Fryzjer pokazał już, jak wyglądałaby Magda Gessler bez burzy loków, a w czarnych, krótkich włosach z grzywką na bok. Przerobił zdjęcie Joanny Krupy, dodał jej grzywkę na prosto i zmienił kolor włosów na różowy. Stworzył też zdjęcie Michała Szpaka w krótkich włosach. Artysta oprócz udostępniania i dzielenia się z obserwatorami swoimi pomysłami, daje też możliwość głosowania. Dzięki temu wszyscy widzą, która wersja fryzury większości podoba się najbardziej. Tym razem Łukasz Urbański podzielił się zdjęciem Urszuli Dudziak, jurorki muzycznego show - "The Voice of Poland". Na zdjęciu fryzjer dodał włosom Uli objętości oraz zmienił ich kolor na jasny blond. Relację opisał słowami:

Ula Dudziak w blond...?!

Urszula Dudziak w blondzie!Urszula Dudziak w blondzie! Screen Instagram: @lukiur

Z głosowania zorganizowanego w relacji jasno wynika, że blond fryzura wokalistki spodobała się znacznej większości. Aż 71 proc. obserwatorów zagłosowało za metamorfozą jurorki wybierając w ankiecie opcję - "Wow, pięknie". Jak myślicie, czy Urszula Dudziak uważa podobnie i da się namówić na nową fryzurę?

Zobacz wideo Co robi Michał Szpak po powrocie z nagrań „The Voice of Poland”?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.