"Rolnik szuka żony". Związek Marty przetrwał? Odbicie w okularach zdradziło, kto jej towarzyszy

"Rolnik szuka żony". Internauci przeanalizowali zdjęcie Marty, które niedawno wstawiła na Instagram. Dopatrzyli się szczegółu, który ma świadczyć o tym, że jej związek z programu przetrwał.

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" przyniosła wiele zawodów. Los nie uśmiechnął się do wszystkich uczestników i tylko niektórzy z nich zdołali odnaleźć w programie drugą połówkę. Wiele kontrowersji wzbudza Magda, która w ekspresowym tempie zakochała się swoim nowym kandydacie, Kubie. Para już nawet planuje dzieci.

Szczególne zainteresowanie fanów programu "Rolnik szuka żony" wzbudzają Paweł i Marta. Internauci uważnie przyglądają się ich relacji. Jakiś czas temu rolnik zabrał ukochaną na wesele brata, a fani przeprowadzili własne śledztwo, z którego wynika, że Paweł i Marta wciąż są razem. Zdradzić ich miała ściana na zdjęciu, które Marta opublikowała na swoim instagramowym profilu.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Sara świętuje zaręczyny

"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł są razem? Zdradza ich odbicie... w okularach

Okazuje się, że to nie koniec internetowego śledztwa. Póki nie wyemitowano ostatniego odcinka, uczestnicy muszą ukrywać status swojego związku. Niektórzy internauci jednak są już niemal pewni, że relacja Marty i Pawła przetrwała. Uczestniczka show TVP opublikowała ostatnio zdjęcie z wyjazdu w okolice Lublina, na której pozuje w okularach przeciwsłonecznych. Internauci dopatrzyli się odbicia Pawła w przyciemnianych soczewkach. To dla nich ostateczny dowód, że związek bohaterów "Rolnik szuka żony" przetrwał:

Tak patrzę, czy tam Paweł się gdzieś w szybie nie odbija.
W okularach – obstawiam, że to Paweł właśnie jest.
Szkoda, że nie było dane mi was spotkać – pisali fani pod zdjęciem.
 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Internauci martwią się o przyszłość Pawła i Marty. Porównują ich do pary, która szybko się rozstała

Przypomnijmy, że w ostatnią niedzielę w programie mogliśmy obejrzeć relację z wyjazdu Marty i Pawła w okolice Lublina. Wierzymy jednak, że Marta nie dzieliłaby się takim zdjęciem, gdyby jej związek z poznanym w programie mężczyzną nie przetrwał.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.