Roksana Węgiel wystąpiła aż w PIĘCIU stylizacjach w programie "Jaka to melodia?". Były tiulowe suknie i... strój mechanika

Roksana Węgiel wzięła udział w nagraniach programu "Jaka to melodia?". Młoda wokalistka zaprezentowała się aż w pięciu stylizacjach. Nie brakowało ogromnych sukienek i kostiumu inspirowanego modą lat 80.

Roksana Węgiel należy do grona najpopularniejszych wokalistek w Polsce. 15-latka rozpoczęła swoją karierę od udziału w programie "The Voice Kids", który wygrała. Przełomem w jej karierze okazał się występ na Eurowizji Junior, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Od tamtego momentu Roksana stała się jednym z muzycznych głosów nastolatków w kraju nad Wisłą. Niektórzy zarzucają jej jednak, że ubiera się zbyt odważnie, jak na 15-latkę. Do chóru krytyków jakiś czas temu dołączyła Blanka Lipińska.

W ostatnim czasie o Roksanie Węgiel mówiło się głównie w kontekście jej scenicznych popisów. Piosenkarka razem Viki Gabor i Duncanem Laurence wystąpiła na scenie Eurowizji Junior 2020. Koncert młodych wokalistów okazał się hitem Internetu, a ich fani ochoczo komentowali show, które wokalna trójka zaprezentowała na eurowizyjnej scenie.

Zobacz wideo Roksana Węgiel wystąpiła na ramówce TVP

Zobacz też: Eurowizja Junior 2020. Viki Gabor i Roksana Węgiel dały show. "To było WOW"

Roksana Węgiel w pięciu stylizacjach na planie programu "Jaka to melodia?"

Węgiel stara się kuć żelazo, póki gorące, dlatego niedawno wzięła udział w nagraniu odcinka programu "Jaka to melodia?". 15-latka zaprezentowała się aż w pięciu stylizacjach. Na scenie pojawiła się w ogromnej czarno-białej sukience z tiulu, do której dobrała naszyjnik z sercami. Wrażenie zrobiła na nas także druga tiulowa kreacja, z przedłużanym tyłem. Nie zabrakło także nieco mniej barokowych outfitów. Roksana chętnie pozowała do zdjęć w prostej białej sukience do kostek, którą zdobił srebrny gorset z wycięciem, otulający klatkę piersiową.

Roksana Węgiel w programie 'Jaka to melodia?'Roksana Węgiel w programie 'Jaka to melodia?' East News/Kapif

W skład czwartego modowego zestawu, który Roksana pokazała w programie "Jaka to melodia?", wchodził garnitur w paski zebry i masywne połyskujące buty. Ciekawie wyglądał też szary kostium inspirowany uniformem mechanika samochodowego. Rękawy stroju wykończone zostały tiulem.

Roksana Węgiel w programie 'Jaka to melodia?'Roksana Węgiel w programie 'Jaka to melodia?' Kapif

Wygląda na to, że Roxie uwielbia tiul. Zobaczcie w naszej galerii jej wszystkie stylizacje z programu "Jaka to melodia?". W której wyglądała najlepiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.