"Rolnik szuka żony". Dawid bardzo przeżywa kolejne zawody miłosne. "Kto normalny zakochuje się na zabój po trzech dniach?"

Siódma edycja dla jednego z uczestników "Rolnika..." nie jest zbyt szczęśliwa. Czas programu dobiega końca, a Dawid ma na swoim koncie kolejne rozczarowania. Jego rodzina nie kryje łez spowodowanych bezsilnością.

Chociaż udział w programie niczego nie gwarantuje, u rolników, którzy występują na ekranie, pojawia się iskierka nadziei na znalezienie drugiej połówki. Nie inaczej było w przypadku Dawida, który po nieudanych związkach i obawie, że już zawsze będzie samotny, zgłosił się do "Rolnika szukającego żony". Niestety, los bywa przewrotny, a zamiast pozytywnego zakończenia mężczyzna mocno przeżywa kolejne rozczarowanie. 

Maciej i Ilona z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Maciek marzy o założeniu rodziny, a fani mu dogryzają

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Pary, które przetrwały

Udział Dawida w programie bez happy endu?

W materiale, który możemy zobaczyć na oficjalnym fanpage'u "Rolnika" na Facebooku, wypowiada się mama nieszczęśliwego Dawida. 

Oczywiście, że się o niego martwię. Skrzywdziła go jedna dziewczyna. nie chciałabym, żeby było drugi raz tak samo. (...) Miało być inaczej. Miał być inny finał - komentuje kobieta.

Marta Manowska odwiedziła całą rodzinę, która bardzo przeżywa razem z Dawidem trudne chwile. Rolnikowi nie została żadna kandydatka. Pojawiły się łzy. Nie tak wszyscy wyobrażali sobie udział  mężczyzny w programie.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Łukasz z 5. edycji ocenił kandydatki Józefa i Dawida

Czy Dawid sam jest sobie winien? Wielkie starcie internautów

Materiał oczywiście wywołał ogromną dyskusję między fanami Dawida a osobami, które, delikatnie mówiąc, twierdzą, że sam sobie jest winien za taki obrót wydarzeń.

Mam wrażenie, że oni chcieli obarczyć jakąkolwiek dziewczynę problemem psychicznym swojego syna. Kto normalny zakochuje się na zabój po trzech dniach?
Wsparcie rodziny jest ważne, ale, szanujmy się. Naprawdę, mężczyzna po 30-stce to musi już sobie radzić sam, a nie siedzieć z mamą i babcią, jak po wywiadówce, kiedy pani wychowawczyni go potraktowała niesprawiedliwie i jest afera w domu - czytamy w komentarzach.

Jak widać, nie wszystkim spodobała się postawa Dawida, który nie krył się ze swoją wrażliwością. Jego nieradzenie sobie z odrzuceniem przez kolejne kandydatki i sposób reakcji zostały bardzo źle odebrane. Dodatkowo, mocne wsparcie rodziców mężczyzny dla wielu osób było czymś nie na miejscu. Na szczęście rolnik a też grono wiernych fanów.

Ludziom wrażliwym jest trudniej w życiu. Ten chłopak nikogo nie skrzywdził, a ta dziewczyna nagle się wycofała.
Może przez udział w programie dla niektórych stał się pośmiewiskiem, ale na pewno zasługuje na miłość. Trzymam kciuki aby poznał kogoś z kim będzie szczęśliwy - bronią Dawida internauci.

Myślicie, że dla Dawida jest jeszcze jakaś szansa na odnalezienie tej jedynej?

Więcej o: