"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan nową prowadzącą? "Widziałbym Izę w takiej roli"

"Pytanie na śniadanie". Krążą plotki o tym, że nową prowadzącą programu TVP ma zostać Izabella Krzan. Do tych doniesień odniósł się Norbi, który współprowadzi z Izą "Koło fortuny".

"Pytanie na śniadanie". W ekipie prowadzących nastąpiło ostatnio sporo zmian. Jeszcze w październiku miejsce Marceliny Zawadzkiej zajęła Małgorzata Opczowska, która wystąpiła w duecie z Tomaszem Wolnym. Takie zestawienie nie przypadło jednak widzom do gustu. Jakiś czas później Małgorzata pojawiła się w programie wraz z Łukaszem Nowickim. Przypomnijmy, że niedawno w studiu zadebiutowała także Katarzyna Cichopek, która zastąpiła Macademian Girl.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o zwolnieniach w "Pytaniu na Śniadanie"

Obecnie w mediach krążą plotki na temat kolejnych zmian. Do ekipy prowadzących ma bowiem dołączyć Izabella Krzan. Przypomnijmy, że 25-latka była jedną z faworytek już w zeszłym roku, kiedy to z produkcji odszedł Michał Olszański, a niedługo później Monika Zamachowska.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka odeszła z TVP. Znalazła sobie nowe zajęcie. Wreszcie może pozwolić sobie na swobodę

"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan nową prowadzącą?

Jak donosi "Fakt", w Telewizji Polskiej ponownie toczą się rozmowy na temat Izabelli w "Pytaniu na śniadanie". Swoje zdanie na ten temat wyraził Norbi, który współprowadzi z Izą "Koło fortuny".

To świetna wiadomość, widziałbym Izę w roli prowadzącej taki program. Oczywiście pod warunkiem, że nie zostawi mnie w "Kole fortuny" i wszystko ładnie pogodzi, bo nie wyobrażam sobie pracy bez niej - wyznał.

Marcelina Zawadzka wydała oświadczenie w sprawie afery vatowskiejMarcelina Zawadzka pokazała chłopaka! Wrzuciła do sieci romantyczne zdjęcie. Ależ on na nią patrzy

My postanowiliśmy zapytać osobę z otoczenia Miss Polonii 2016 o potwierdzenie. Niestety, póki co nic nie jest jeszcze pewne.

Nie chcemy nic zdradzać - mówi nasz informator.

Choć nie doczekaliśmy się jednoznacznego potwierdzenia, nie ma też zaprzeczenia, a to może oznaczać, że plotki o tym, iż Izabella Krzan dołączy do ekipy "Pytania na śniadanie" po Nowym Roku mogą zawierać ziarno prawdy. Widzicie Izę w roli nowej prowadzącej?

Więcej o: