Anna Lewandowska bawi się z Klarą. Uwaga fanów skupiła się na nosidełku, w którym śpi Laura. Wiemy, ile kosztuje

Anna Lewandowska pochwaliła się na InstaStories wspólnymi chwilami z córkami. Internautów zainteresowało orygialne nosidełko, w którym znajduje się Laura. Do tanich nie należy!

Anna Lewandowska każdą wolną chwilę poświęca Klarze i Laurze. Obie dziewczynki rosną jak na drożdżach. Podczas zabaw, najmłodsza Lewandowska spała wygodnie w nosidełku, podczas gdy mama i starsza siostra wspólnie spędzały aktywną niedzielę. Anna na słuchawkach odbywała szkolenie, a Klara asystowała mamie przy stoliku z kredkami i zabawkami. Chociaż na zdjęciach widać twarz starszej córki, cała uwaga obserwatorów skupiła się na nosidełku. Niestety, do tanich nie należy.

Zobacz też: Anna Lewandowska tańczy z Klarą w kuchni. Potem spacerek z Laurą po lesie. Tak wygląda niedzielna sielanka

Anna LewandowskaAnna Lewandowska chce zatrudnić nianię. W Monachium nikt nie pomaga jej przy dzieciach

Zobacz wideo Klara Lewandowska ogląda kreskówkę, w której postacią jest jej tata

Anna Lewandowska trzyma Laurę w nosidełku. Wiemy, ile kosztuje

Anna Lewandowska przyznała, że po wrzuceniu relacji większość pytań, które pojawiły się w jej skrzynce, dotyczyły szarego nosidełka, w którym smacznie spała Laura. Trenerka nie chciała dłużej utrzymywać fanów w niepewności i zdradziła, że jest to produkt marki Cybex. Trzeba przyznać, że nosidełko wygląda naprawdę na porządne. Niestety jego cena nie jest już tak zachwycająca.

Anna Lewandowska z rodzinąAnna Lewandowska pokazała twarz Laury! Opublikowała rodzinną fotografię. "Już 6 miesięcy we czwórkę"

Anna Lewandowska zdradziła, jakiej firmy jest nosidełko LauryAnna Lewandowska zdradziła, jakiej firmy jest nosidełko Laury Anna Lewandowska - Instagram

Po wejściu na stronę marki oraz odnalezieniu sklepu online dowiadujemy się, że dziecięce nosidełka firmy kosztują od 140 do nawet 310 euro za sztukę! Przeliczając, za projekt zapłacimy między 625 a prawie 1400 złotych! Jak na cenę nosidełka, jest to wysoka kwota. Ten model, który najbardziej przypomina nosidełko, w którym śpi smacznie Laura, kosztuje "zaledwie" 139,90 euro. Wiemy, że wiele z produktów dziecięcej wyprawki jest droga, ale jesteśmy pewni, że można znaleźć podobny gadżet w zdecydowanie przystępniejszej cenie.

Zobacz też: Anna Lewandowska w stylizacji za prawie 120 tys. zł. Za same kolczyki trzeba zapłacić 50 tysięcy, sukienka z francuskiego domu mody