"Rolnik szuka żony". Widzom nie podoba się zachowanie Maćka względem Ilony. "Zasługuje na kogoś lepszego. Uciekaj!"

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" już nie wierzą w to, że Maciek i Ilona są w stanie stworzyć udany związek. Negatywnie komentują zachowanie rolnika.

Finał siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" przed nami. Już niedługo dowiemy się, które pary zdążyły poznać się na tyle, by stworzyć udany związek. Spore zamieszanie wywołał wątek Magdy, która podziękowała wybranym wcześniej kandydatom. Kobieta zdecydowała się po raz kolejny przejrzeć ponad 400 listów od zainteresowanych panów i odezwała się do Kuby, którego w końcu poznaliśmy w ostatnim odcinku. Widzowie chętnie komentują również relację Maćka i Ilony. Według nich para nie ma szans, aby stworzyć udany związek.

Zobacz wideo A co u Mateusza? Zapuścił wąs!

"Rolnik szuka żony". Widzom nie podoba się zachowanie Maćka względem Ilony

W niedzielnym odcinku byliśmy świadkami szczerej rozmowy między Iloną a Maciejem. Rolnik nie odzywał się do swojej wybranki przez dwa tygodnie, a do tego zarzucił jej, że zbyt często dotyka innych w ramię. Kobieta poczuła się przytłoczona.

On chce mi ograniczyć wolność, to jest negatywne takie - powiedziała w programie.

Widzowie show również to zauważyli. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy, w których w negatywny sposób ocenili zachowanie rolnika. Według nich mężczyzna przejmuje się tylko pracą i nie skupia się na Ilonie.

Ilonka mega naturalna! Śliczna dziewczyna, nie wstydzi się pokazywać bez makijażu! Jest świetna i dlatego myślę, że zasługuje na kogoś lepszego.
Doktorat, czereśnie, samozachwyt i brak czasu. Uciekaj!
Dla niego priorytetem jest praca, nie związek.
Nie wiem, co z tego będzie, ale moim zdaniem oni do siebie nie pasują. Widać, że mają inne priorytety w życiu. Ona chce spędzić życie z kimś, kto będzie mieć dla niej czas. Czas dla niej i ich przyszłej rodziny. Dla niego liczy się przede wszystkim praca - pisali.

A wy, dajecie im szansę na miłość?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.