Urszula Dudziak w "The Voice of Poland" okazała swoje wsparcie dla Strajku Kobiet? Przemyciła znaczący element do stylizacji

W sobotę wieczorem odbył się finał 11. edycji programu "The Voice of Poland". Urszula Dudziak, która jest jedną z jurorek, przemyciła do swojej stylizacji bardzo znaczący symbol. Czy tym samym okazała wsparcie dla Strajku Kobiet?

W sobotę zakończyła się 11. edycja programu "The Voice od Poland". Zwycięzcą muzycznego show został Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka, który pokonał w pojedynku Adama Kalinowskiego z teamu Tomsona i Barona. Sporym zaskoczeniem było również krótkie wystąpienie prezesa TVP, Jacka Kurskiego, który postanowił w swojej przemowie nawiązać do choroby Rinke Rooyensa. To jednak nie wszystko, co wydarzyło się w trakcie jednego odcinka. Naszą uwagę zwróciła stylizacja Urszuli Dudziak, a dokładniej jeden z jej dodatków.

Sylwia GrzeszczakSylwia Grzeszczak rzadko pokazuje zdjęcia córki, lecz tym razem zrobiła wyjątek

Zobacz wideo W "The Voice" dochodziło między jurorami do małych spięć

Urszula Dudziak w "The Voice od Poland" okazała swoje wsparcie dla Strajku Kobiet?

Urszula Dudziak jest jedną z jurorek programu TVP. W trakcie finałowego show artystka miała na sobie biały garnitur z bufiastymi rękawami i złotymi elementami. I to właśnie jeden z tych elementów wzbudził nasze zainteresowanie. W pewnym momencie show tuż przy pasku Dzudziak pojawił się złoty znak błyskawicy, który w ostatnim czasie jest kojarzony ze Strajkiem Kobiet. Polki i Polacy w ostatnich tygodniach licznie wychodzili na ulice miast, by wyrazić swój sprzeciw wobec decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, że dopuszczenie aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracającego upośledzenia płodu jest niezgodne z Konstytucją RP.

Co ciekawe, błyskawica na pasku Dudziak była widoczna tylko w trakcie programu na żywo. Artystka zdjęła ją jednak do oficjalnej sesji zdjęciowej.

Urszula DudziakUrszula Dudziak instagram/urszuladudziak.official, EastNews

Urszula nie jest pierwszą gwiazdą TVP, która publicznie wspiera kobiety. Michał Szpak, który również zasiada w fotelu "The Voice of Poland" nagrał niedawno protest song, a na ramówce TVP pojawił się z bardzo ważnym przesłaniem. Myślicie, że Dudziak wzięła przykład z młodszego kolegi?

Weronika MarczukWeronika Marczuk gościła z córeczką w "DDTVN". Roczna Ania zaskoczyła mamę tuż przed wejściem na wizję