Przyjaźń Steczkowskiej i Dody kwitnie? Justyna pokazała nagrania, na których pozują w tych samych strojach kąpielowych. Fani: Brawo za dystans

Justyna Steczkowska pokazała na swoim Instagramie dwa filmiki, na których widzimy wokalistkę i Dodę w tych samych strojach kąpielowych. Internauci zachwycili się idealnymi sylwetkami pań.

Justyna Steczkowska ma za sobą trudny czas. W drugiej połowie listopada zmarła jej mama, pedagożka muzyczna, zajmująca się muzyką chóralną. Diwa pożegnała Danutę Steczkowską w poruszającym instagramowym wpisie, w którym podziękowała Bogu za swoją matkę.

Justyna Steczkowska i Doda w tych samych strojach kąpielowych. Diwa zestawiła nagrania

Steczkowska niedawno zaprezentowała światu swoje kolejne muzyczne dziecko - teledysk do piosenki "Miej odwagę". Nic dziwnego, że po tygodniach ciężkiej pracy zatęskniła za urlopem. O swoich marzeniach o odpoczynku opowiedziała w instagramowym poście, w którym pozdrowiła wypoczywającą niedawno na wakacjach Dodę:

No proszę. Udanych wakacji Doda. Chyba wszyscy marzymy teraz o słońcu. Póki co oświetla mnie ekran kompa i lekcje online, po sześć godzin dziennie (podstawówka, potem szkoła muzyczna). Czekam z utęsknieniem na ferie. Może uda się pojechać gdzieś, gdzie nie ma Wi-Fi, za to jest słońce. Czego wam i sobie życzę. Miłego weekendu!
 
Zobacz wideo Doda w skąpym stroju chwali się efektami swoich treningów

Wokalistka dołączyła do wpisu dwa nagrania z wakacji. Na pierwszym z nich widzimy, jak artystka w stroju kąpielowym i turbanie prezentuje swoją idealna sylwetkę, a drugi materiał przedstawia Dodę, która odpoczywa w ciepłych krajach w tym samym kostiumie, co Steczkowska. Internauci docenili zestawienie zrobione przez 48-letnią piosenkarkę i nie szczędzili zachwytów:

Bosko!
Ale figura, wow!
Justyna była pierwsza, która miała ten strój.
Brawo za dystans.

Justyna Steczkowska i DodaJustyna Steczkowska i Doda Instagram/justynasteczkowska/dodaqueen

Justyna Steczkowska i Doda przez wiele lat nie darzyły siebie sympatią. Napięta atmosfera między paniami opadła w 2018 roku, kiedy żona Emila Stępnia zaprosiła Steczkowską do udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", zorganizowanym po zabójstwie prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Wokalistki polubiły się do tego stopnia, że w marcu 2020 roku zorganizowały nawet wspólnego live'a, podczas którego rozmawiały o pandemii koronawirusa. Wygląda na to, że ich koleżeńska relacja jeszcze bardziej się rozwinęła.

Zobaczcie wakacyjne nagrania Dody i Steczkowskiej. Wyglądają pięknie w tym samym stroju kąpielowym?