Matthew Perry pochwalił się zdjęciem o 22 lata młodszej narzeczonej. Molly Hurwitz to prawdziwa piękność! "Wygląda jak Monica Geller"

Matthew Perry udostępnił na Instagramie zdjęcie swojej ukochanej. Internauci zachwycili się urodą młodej Molly Hurwitz.

Matthew Perry zmagał się w życiu z wieloma przeciwnościami losu. Aktor znany z kultowego serialu komediowego "Przyjaciele" nie ukrywał swojej walki z nałogiem, a w 2001 roku niemal umarł z przedawkowania Vicodinu i wycieńczenia organizmu. Przez lata do sieci trafiały jego niepokojące zdjęcia zrobione przez paparazzi, a fani aktora bardzo się o niego martwili. Kiedy więc Perry oficjalnie poinformował, że zaręczył się z o 22 lata młodszą Molly Hurwitz, odetchnęli z ulgą. Teraz, po raz pierwszy, serialowy Chandler pochwalił się zdjęciem ukochanej w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Serialowa Monica tańczy z córką na Instagramie

Matthew Perry pochwalił się zdjęciem Molly Hurwitz

51-letni aktor dopiero od kilku miesięcy jest użytkownikiem Instagrama. Na jego profilu nie znajdziemy zbyt wielu zdjęć, więc kiedy Perry postanowił opublikować fotkę swojej uroczej narzeczonej, jego obserwatorzy byli nieco zdziwieni, ale bardzo pozytywnie zaskoczeni.

Molly Hurwitz na udostępnionym zdjęciu ma na sobie koszulkę, która pochodzi ze sklepu aktora. Widzimy również, jak 29-latka podtrzymuje swoje długie włosy. Molly tego dnia zdecydowała się na bardzo delikatny makijaż. Jedno trzeba przyznać - Hurwitz jest niezwykle piękną kobietą.

Nie musisz tak pozować, kiedy będziesz nosić tę koszulkę, ale nie krępuj się - zażartował.
 

Internauci chętnie komentowali zdjęcie pięknej Hurwitz. Niektórzy z nich porównali ją do żony serialowego Chandlera, Moniki Geller.

Największa szczęściara na świecie.
Ona jest taka urocza i piękna.
Wygląda jak Monica Geller.
Przepiękna. Życzę wam szczęścia - pisali zachwyceni fani.

Myślicie, że para już niedługo pochwali się ślubnymi zdjęciami?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.