Finalista "The Voice of Poland". Kim jest Krystian Ochman? Jego dziadek to słynny polski tenor

Finalistą 11. edycji programu "The Voice of Poland" został Krystian Ochman. Co wiemy o uczestniku?

11. edycję programu "The Voice of Poland" wygrał Krystian Ochman. Od początku był faworytem widzów. Co wiemy o wokaliście? Pochodzi z muzycznej rodziny.

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Kim jest Krystian Ochman?

Na oficjalnym profilu programu "The Voice of Poland" możemy przeczytać, że Krystian Ochman urodził się i wychował w Stanach Zjednoczonych niedaleko Waszyngtonu. Dziadkiem Krystiana jest słynny polski tenor Wiesław Ochman. To właśnie dzięki niemu zainteresował się muzyką. Dziś dziadek jest dla niego największym idolem, którego stara się naśladować. 

Krystian Ochman studiował na Akademii Muzycznej w Katowicach, do której zachęcił go sam dziadek, widząc jego występ podczas przedstawienia w liceum. Ma na koncie wiele występów nie tylko w Stanach, ale i w Polsce. Nic więc dziwnego, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie.

Jego singiel "Światłocienie" zdobył ogromną popularność w sieci. Na serwisie YouTube obejrzało go ponad pół miliona internautów. Co ciekawe, producent, który współpracował z Krystianem, ma na koncie także współpracę z Taco Hemingwayem i Pezetem.

Zwycięstwo w programie "The Voice of Poland" otworzyło mu z pewnością drogę do wielkiej kariery. Sam powiedział, że udział w muzycznym show traktuje jak szansę, którą zamierza wykorzystać. 

Poznaj odzież męską na Avanti24.pl!

Podczas odbierania nagrody głównej, dziękował przede wszystkim rodzicom. Nie brakowało także łez wzruszenia. 

 

Krystian Ochman w "The Voice of Poland"

Krystian Ochman w przesłuchaniach w ciemno zaśpiewał utwór "Beneath Your Beatiful" z repertuaru wokalisty Labrinth. Słysząc głos Krystiana, swoje fotele odwróciła Edyta Górniak i Michał Szpak. Uczestnik zdecydował się dołączyć do grupy Michała.

Poznaj najmodniejsze garnitury męskie na Avanti24.pl!