Beata Tadla po raz pierwszy pokazała się z nowym partnerem. "Jacy podobni do siebie"

Na Instagramie Beaty Tadli pojawiło się nowe zdjęcie z jej partnerem. Tym razem możemy zobaczyć narzeczonego dziennikarki w całej okazałości.

Życie uczuciowe Beaty Tadli przez kilka ostatnich lat było tematem publicznej dyskusji, a to również dzięki samej zainteresowanej. Dziennikarka chętnie opowiadała w wywiadach o swoich związkach. Ponad dwa lata temu głośno było o jej burzliwym rozstaniu z Jarosławem Kretem. Jak donosiła wówczas prasa, Beata Tadla dowiedziała się o decyzji ówczesnego partnera z mediów. Dziennikarka znalazła później pocieszenie u boku biznesmena Rafała, jednak ich związek również nie przetrwał próby czasu. Zaledwie trzy miesiące później Beata Tadla zdążyła zaręczyć się już z innym mężczyzną. Tym razem już nie jest tak wylewna w mediach społecznościowych, toteż najnowsze zdjęcie, które udostępniła na Instagramie, z pewnością zaintryguje jej fanów.

Beata Tadla chwali się pierścionkiem zaręczynowymBeata Tadla dyskretnie chwali się pierścionkiem zaręczynowym?

Beata Tadla pokazała po raz pierwszy partnera

Beata Tadla do tej pory nie pokazywała zbyt często nowego partnera w mediach społecznościowych. Zamieściła do tej pory jednie dwa zdjęcia, jednak na żadnym z nich nie mogliśmy zobaczyć twarzy partnera gwiazdy. Tym razem stało się inaczej. Dziennikarka pochwaliła się wspólnym selfie z nowym narzeczonym.

Beata TadlaBeata Tadla pozuje na zdjęciu z narzeczonym. Wcześniej go nie pokazywała

Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem - napisała pod zdjęciem.
 

Internauci nie zawiedli i zostawili wiele komplementów w komentarzach.

Piękna z was para.
Piękni i jak podobni do siebie. Brawo. Miłości każdego dnia!
Ślicznie razem wyglądacie - czytamy pod postem.

Kibicujecie im?

ZOBACZ TEŻ: Syn Beaty Tadli załamany Marszem Niepodległości. Wstydzi się być Polakiem i nie przebierał w słowach "Bydło, nie ludzie"

Zobacz wideo Beata Tadla o kolegach dziennikarzach: "Nasza branża obfituje w osoby, które nie wiedzą, czym jest kręgosłup moralny"