Była dziewczyna syna Elżbiety II opowiedziała o pikantnych szczegółach związku. "Baraszkowałam w królewskiej sypialni"

Była dziewczyna księcia Edwarda zdradziła w reality show, jak wyglądał jej związek z synem królowej Elżbiety. Nie stroniła od pikantnych szczegółów.

Książę Edward jest najmłodszym dzieckiem Windsorów, które zdecydowanie żyje w cieniu swojej rodziny. Już jako mały chłopiec wykazywał zdolności artystyczne, co odróżniało go od reszty rodzeństwa. Z tego powodu ojciec wychowywał go w rygorze, by przygotować syna na służbę w wojsku. Szybko okazało się jednak, że jest zbyt wrażliwy, by posługiwać się bronią. Edward opuścił Królewską Piechotę Morską i rozpoczął współpracę z producentem teatralnym, po czym założył własną wytwórnię telewizyjną.

Zobacz wideo Księżniczka Eugenia świętuje drugą rocznicę ślubu

O życiu prywatnym księcia Edwarda mówiło się w mediach najmniej. Mimo to jest on postacią bardzo intrygującą, na co dowodem może być ostatnia wypowiedź jego byłej dziewczyny w brytyjskim reality show.

Elżbieta II z psamiKrólowa Elżbieta II w żałobie. Nie żyje jej ukochany pies. Monarchini mocno to przeżyła

Ruthie Henshall baraszkowała w królewskiej sypialni z synem Elżbiety II

Ruthie Henshall przez kilka lat spotykała się z Edwardem w tajemnicy. Kobieta obecnie jest aktorką musicalową. Była dziewczyna syna Elżbiety II pojawiła się ostatnio w programie survivalowym "Jestem gwiazdą... zabierz mnie stąd!". Towarzyszył jej inny artysta, Shane Richie. Gdy wyznał on, że występował w Pałacu Buckingham, Ruthie postanowiła podzielić się swoją historią związaną z tym miejscem.

Ty śpiewałeś w ogrodach Pałacu Buckingham, a ja baraszkowałam w królewskiej sypialni - zdradziła.

Shane podpytał aktorkę o szczegóły dawnego związku z Edwardem. 

Był cudownym facetem i naprawdę się w nim zakochałam. Był wtedy asystentem produkcji w teatrze Andrew Lloyda Webbera - wspomina Ruthie.

Była dziewczyna syna Elżbiety II opowiedziała też o pamiętnym spotkaniu z samą królową.

Mój tata powiedział mi, że jeśli kiedykolwiek spotkam królową, muszę dygnąć. Tak było! Chwyciłam ją za rękę, zapominam o dygnięciu i powiedziałam: Naprawdę miło cię poznać - wyznała.

Meghan Markle, książę HarryKrólewscy obserwatorzy chwalą księcia Edwarda za plotkowanie z Meghan i Harrym

Jak ujawniła Ruthie, Edward zabrał ją także do Balmoral, gdzie jadła kolację i piła martini w towarzystwie królowej, księżnej Diany, księżnej Małgorzaty, królowej matki i księcia Karola. Myślicie, że monarchini będzie zła na Edwarda?