Anna Czartoryska kreatywnie spędza czas z dziećmi. Pochwaliła się zdjęciem syna. To już duży chłopiec

Anna Czartoryska uwieczniła na InstaStories, jak bawi się jej najmłodszy syn Antoni. Aktorka stawia na edukację poprzez zabawę.

Anna Czartoryska-Niemczycka rzadko mówi o życiu prywatnym. Mama Ksawerego, Janiny i Antoniego nie pokazuje w mediach społecznościowych twarzy swoich dzieci i razem z mężem, Michałem Niemczyckim, stara się wychować pociechy z dala od show-biznesu. Sporadycznie na instagramowym profilu aktorki pojawiają się fotografie jej latorośli. Podobnie jak u Anny Lewandowskiej, pozują one odwrócne od obiektywu aparatu.

Katarzyna Ptasińska, Anna Czartoryska, Michał NiemczyckiAnna Czartoryska przytula się do męża. "Uwielbiam was za naturalność"

Anna Czartoryska pokazała najmłodszego syna na Instagramie

Czartoryska uwieczniła na InstaStory czas spędzony z dziećmi. Na zdjęciu jej syn Antoni, który w maju skończył rok, bawi się kolorowymi obrazkami, a na drugiej fotografii widzimy, jak dziecko układa puzzle, przy okazji poznając Układ Słoneczny. Wygląda na to, że Anna Czartoryska stawia na edukację poprzez zabawę. Z pewnością to doskonała forma spędzania czasu z latoroślami.

Antoni, najmłodszy syn Anny Czartoryskiej-NiemczyckiejAntoni, najmłodszy syn Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej Instagram/annaczartoryska_niemczycka


Aktorka pokazywała już na instagramowym profilu efekty zabaw swoich dzieci. Z okazji Dnia dziecka opublikowała w sieci uroczy rysunek, przy którym życzyła najmłodszym nie tylko uśmiechu, ale także kreatywności i ciekawości świata. Z okazji szóstych urodzin Ksawerego pochwaliła się zdjęciem, na którym chłopiec i jego młodszy brat próbują grać na elektrycznym pianinie. Kto wie, być może dzieci Anny i Michała pójdą w ślady mamy i również będą spełniać się w artystycznym zawodzie.

Antoni, najmłodszy syn Anny Czartoryskiej-NiemczyckiejAntoni, najmłodszy syn Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej Instagram/annaczartoryska_niemczycka

Anna CzartoryskaAnna Czartoryska świętuje 6. urodziny Ksawerego. Opublikowała zdjęcie synów

Przypomnijmy. Anna Czartoryska wyszła za Michała Niemczyckiego w kwietniu 2013 roku. Owocem z związku pary jest trójka dzieci. Zobaczcie, jak ich dzieci uczą się przez zabawę. Trzeba przyznać, że Antoni rośnie jak na drożdżach.

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu