Ciężarna Monika Mrozowska na zdjęciach z najstarszą córką teraz i 7 lat temu. Fani porównują aktorkę do Whitney Houston

Za kilka tygodni na świat przyjdzie czwarte dziecko Moniki Mrozowskiej. Znana z serialu "Rodzina zastępcza" aktorka wychwala macierzyństwo za pomocą mediów społecznościowych. Na Instagramie udostępniła zestawienie dwóch zdjęć z córką, które dzieli siedem lat różnicy.

W połowie września Monika Mrozowska zaskoczyła fanów informacją o kolejnej ciąży. Aktorka jest już mamą trójki dzieci - siedemnastoletniej Karoliny, dziesięcioletniej Jagody oraz małego Józefa. Rozwiązanie już tuż-tuż, a zdjęcia gwiazdy z dużym brzuszkiem zapełniają Instagram. Monika chętnie pokazuje w sieci wizerunek swoich pociech. Tym razem zapozowała razem z najstarszą córką Karoliną i zestawiła teraźniejszą fotografię z tą, którą zrobiły siedem lat temu. 

Monika Mrozowska z córką teraz i 7 lat temu

Macierzyństwo jest dla Moniki Mrozowskiej prawdziwą misją. Aktorka przygotowuje się do narodzin czwartego dziecka. Przy okazji wspomina chwile sprzed siedmiu lat. W 2013 roku zapozowała z córką przed obiektywem, gdy brała udział w społecznej akcji dotyczącej robienia testów na wykrycie wirusa HIV. 

Monika Mrozowska z córką 7 lat temu i terazMonika Mrozowska z córką 7 lat temu i teraz Instagram/ @monikakingamrozowska

Czym różnią się zestawione fotografie? Upływ czasu najbardziej widać po nastoletniej Karolinie, która z malutkiej dziewczynki przemieniła się już w młodą kobietę. Zaawansowana ciąża aktorki również potęguje odmienność zdjęć. 

Ta sama mama. Ta sama córka. Siedem lat później. Kocham te zdjęcia za to, że pokazują jak jest. Bez koloryzowania, bez filtrów, a wciąż (a może przede wszystkim dlatego) jest pięknie i prawdziwie. Zgadzam się, że ten okres nie jest najłatwiejszy, obnaża też bardzo stan faktyczny naszych rodzinnych relacji. 

W dalszej części długiego wpisu Monika poruszyła temat funkcjonowania podczas pandemii, doceniając przy okazji czas spędzony z rodziną.

Czy faktycznie się lubimy, czy umiemy być ze sobą? Mimo wielu minusó, doceniam: wspólne śniadania, które mogą trwać nawet podczas lekcji online. Wspólne dbanie o dom, bo jak nie sprzątniemy razem po śniadaniu, to mało przyjemnie będzie się jadło obiad i doceniam też to, że jakoś wszyscy dobrze się tu czują. Czasami trzaśnie jakiś piorun, ale po burzy przychodzi spokój i zawsze wychodzi słońce. Nie potrzebuję nic więcej. Mam prawie wszystko... - zakończyła z sentymentem. 

Fani aktorki zauważyli, że na czarno-białym zdjęciu sprzed siedmiu lat Mrozowska przypomina samą Whitney Houston! 

Jest tu Pani podobna do Whitney Houston. Piękne zdjęcie.
Pani Moniko, z daleka i na pierwszy rzut oka to wygląda pani jak Whitney Houston!

Zgadzacie się ze spostrzeżeniami internautów?

Zobacz wideo Monika Mrozowska pokazała wnętrza domu!Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.