Alexi Lubomirski zrobił ciążową sesję Britney Spears. Piosenkarka zapozowała mu nago

Britney Spears 2 grudnia obchodziła 39 urodziny. Z tej okazji polski fotograf - Alexi Lubomirski przypomniał fanom ikoniczne zdjęcie. Sfotografował gwiazdę nagą z ciążowym brzuchem.

2 grudnia Britney Spears obchodziła swoje 39 urodziny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gwiazda pomyliła daty i życzenia urodzinowe dla samej siebie złożyła na Instagramie o dzień za wcześniej. Dodatkowo zdjęcie, które opublikowała przy życzeniach było dość specyficzne. Pozowała na nim z nowym chłopakiem - Sam'em Asghari, który wyglądał, jakby chciał złapać ją za szyję. Fani od razu zaczęli doszukiwać się spisku. Nie ma się co dziwić, w końcu piosenkarka ze względu na problemy ze zdrowiem psychicznym jest ubezwłasnowolniona i znajduje się pod kuratelą ojca.

Naga Britney Spears zapozowała w ciąży przed obiektywem polskiego fotografa

Alexi Lubomirski jest księciem brytyjskim i jednocześnie polskim szlachcicem, zajmującym się fotografią. Słynie przede wszystkim ze zdjęć, które wykonywał dla księcia Harrego i Meghan Markle. Odpowiadał między innymi za ich sesję zdjęciową podczas zaręczyn oraz ślubu. Alexi Lubomirski miał okazję współpracować z wieloma celebrytami z całego świata. Z okazji 39 urodzin królowej popu - Britney Spears opublikował na Instagramie zdjęcie, które wykonał jej lata temu dla amerykańskiej edycji magazynu "Harper's Bazaar". Podczas sesji gwiazda była w drugiej ciąży z synem Jayden'em James'em. Zdjęcie jest bardzo subtelne. Widzimy na nim nagą wokalistkę, która ma na sobie jedynie bogato zdobioną kolię. Zasłania się dłońmi i nogą. Obserwatorzy mimo upływu lat bardzo chwalą tę fotografię i nazywają wręcz ikoniczną. 

 

Nam również się podoba!

Zobacz wideo Britney Spears pokazała, jak trenuje
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.