Anita Werner pochwaliła się zdjęciem z pierwszych dni pracy w TVN. Wyglądała zupełnie inaczej. "Archiwum jest bezlitosne"

Anita Werner od lat prowadzi programy w telewizji. Jednym z pierwszych poważnych aktywności zawodowych był dla niej udział w TVN24. Prowadziła tam pasmo informacyjne. Na swoim Instagramie pokazała fotkę z początków kariery.

Anita Werner już niemal 20 lat prowadzi wydanie informacyjne w TVN. Na swoim Instagramie przypomniała, jak bardzo zmieniła się od tamtego czasu. Miała wówczas długie włosy, które sprawiły, że trudno ją rozpoznać na zdjęciu sprzed lat.

Anita Werner pokazała zdjęcie z początków w TVN

Anita Werner karierę w mediach rozpoczęła od Wizji Sport. Następnie, w 2001 roku pojawiła się w TVN24, gdzie do dziś prowadzi "Fakty po południu" i "Fakty po Faktach". Obecnie zajmuje się także pisaniem książek - jest autorką czterech publikacji. Ostatnią Werner stworzyła ze swoim życiowym partnerem, Michałem Kołodziejczykiem.

Anita WernerAnita Werner ma drugą pracę. Pochwaliła się na Instagramie: Przed nami kilka tygodni zajęć

Warto jednak wspomnieć, że oprócz tego zajmowała się także aktorstwem - Werner wystąpiła m.in. w filmie Władysława Pasikowskiego "Słodko gorzki" u boku Bogusława Lindy. Na zdjęciu sprzed lat, które ostatnio przypomniała na swoim profilu, zdecydowanie bliżej jej do postaci, którą mogliśmy zobaczyć w produkcji z 1996 roku. Prezenterka ma na nim długie włosy i trudno rozpoznać ją w dawnym wcieleniu.

Poznajecie? Nie regulujcie odbiorników. To jeden z moich pierwszych serwisów informacyjnych w TVN24. Archiwum fotograficzne jest bezlitosne. To było chyba w poprzednim stuleciu! Ktoś z Was pamięta? - pyta zaciekawiona. 

Zobacz też: Piotr Kraśko debiutuje w ''Faktach'', a Durczok wraca z nowym projektem. W redakcji informacyjnej TVN nie brakowało znanych nazwisk

Anita Werner u Kuby WojewódzkiegoAnita Werner z partnerem u Kuby Wojewódzkiego. Wspomniała filmowy debiut. "Jak całuje Linda?"

 

Cóż - dziennikarka od lat nosi krótsze włosy, w których wygląda świetnie, ale bez wątpienia zupełnie inaczej. Ostatnio Łukasz Urbański podjął się graficznej metamorfozy Anity Werner. Może wspomnienie z przeszłości i sugestie fryzjera sprawią, że prezenterka zechce wrócić do dawnego uczesania?

Zobacz wideo Anita Werner za kierownicą TIR-a! Pochwaliła się nagraniem
Więcej o: