"Rolnik szuka żony". Łukasz skomentował wybranków Magdy. "Przyszli do programu tylko po to, by zaistnieć" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Łukasz Sędrowski odniósł się do kandydatów rolniczki Magdy. Jego zdaniem wzięli udział w programie tylko po to, by zrobić karierę. Odniósł się też do innych rolników.

"Rolnik szuka żony" to bezapelacyjnie jeden z najbardziej popularnych programów Telewizji Publicznej. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy rolników i rolniczek. Obecna edycja także dostarcza wielu wrażeń. Już niedługo jej finał, dlatego postanowiliśmy zapytać Łukasza Sędrowskiego z piątej edycji, co uważa o obecnych uczestnikach. Jego słowa mogą zaskoczyć. 

Łukasz z 5. edycji komentuje rolników i rolniczki

Łukasz Sędrowski wziął udział w piątej edycji programu i choć zakończył go u boku Agaty, jego związek nie przetrwał próby czasu. Teraz specjalnie dla redakcji Plotka opowiedział, co sądzi o tegorocznych uczestnikach. Stara się ich zrozumieć, bo wie, z czym łączy się udział w produkcji. 

Brawa za odwagę, za udział, bo przecież sami wiemy, z jakim hejtem wiąże się uczestnictwo w tym programie. Cokolwiek nie zrobimy, jesteśmy oceniani.

Na początku skomentował wybranków rolniczki Magdy, która od początku była jego ulubienicą. Uważa, że nie miała szczęścia i każdy z jej kandydatów pojawił się w programie tylko po to, by zrobić karierę.

Magda spośród czterystu prawie listów wybrała, jak mogła najlepiej. Na szczęście w miarę kiedy poznała swoich "kandydatów" wyrzuciła ich prędzej, niż oni myśleli. A teraz sami widzicie, że z popularnością sobie świetnie radzą. Magdy kandydaci przyszli do programu tylko po to, by zaistnieć - powiedział.

Następnie odniósł się do Macieja i Pawła, rolników, którym udało się stworzyć relację w wybrankami.

Rolnik od Basiek i rolnik od czereśni. Super wybór, ale no chyba wiemy, że jednemu się ułoży, a drugiemu... no nie ułoży.

Wydaje nam się, że Łukasz Sędrowski miał na myśli Maćka, który wybrał Ilonę. Choć zapewnił, że pragnie założyć rodzinę, ich relacja rozwija się bardzo wolno. Co więcej, część internautów jest pewna, że stworzył związek z dziennikarką TVP. Niestety jej tożsamość nie jest na razie znana.

Zobacz wideo Marta Manowska o swoim partnerze
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.