"The Voice of Poland". Tuż przed finałem przypomniano Jędrzejowi Skibie występ sprzed lat. "Jestem w szoku"

Urszula Dudziak i Jędrzej Skiba zdradzili, jak czują się przed finałem "The Voice of Poland" oraz jak przebiega ich współpraca. Był też moment na wspomnienie poprzedniego występu Jędrzeja w programie. W 2015 roku wraz z siostrą dostali się do drużyny Tomsona i Barona.

Finał 11. edycji programu "The Voice of Poland"odbędzie się już w najbliższą sobotę 5 grudnia. Jednym z finalistów jest Jędrzej Skiba z drużyny Urszuli Dudziak. Młody wokalista jest faworytem widzów, którzy trzymają za niego kciuki. Jak czuje się przed wielkim finałem?

Zobacz wideo "The Voice of Poland". Spięcie między jurorami

Jędrzej Skiba i Urszula Dudziak przed wielkim finałem

Urszula Dudziak i Jędrzej Skiba byli gośćmi w czwartkowym programie "Pytanie na śniadanie". Opowiedzieli, jak czują się przed finałem. Urszula Dudziak nie ukrywała, że jest zachwycona swoim uczniem. Jędrzej natomiast nie spodziewał się, że będzie walczył w finale.

Ja jestem absolutnie w szoku, że doszedłem do tego etapu, bo tak naprawdę od początku tej edycji miałem tylko jeden cel. Mianowice odwrócić chociaż jeden fotel na przesłuchaniach w ciemno. Ale potem jak się mówi, apetyt rośnie w miarę jedzenia - powiedział Jędrzej Skiba.
Jeżeli chodzi o współpracę z panią Ulą, to naprawdę nauczyłem się wielu rzeczy. Nauczyłem się jeszcze większej empatii, umiejętności cieszenia się z małych rzeczy w życiu - dodał. 
Ja jestem nim zachwycona, ale to wszyscy wiedzą. [...] Jest kompletnym artystą - powiedziała Urszula Dudziak.

'Milionerzy'. Padło pytanie za milion!"Milionerzy". Pytanie za milion o paryski Łuk Triumfalny i polskie miasta

"The Voice of Poland". Jędrzej Skiba i jego występ w 2015 

Podczas rozmowy w popularnej śniadaniówce prowadzący wspominali także poprzedni udział Jędrzeja w "The Voice of Poland". Dokładnie w 2015 roku pojawił się na przesłuchaniach w ciemno razem z siostrą. Dostali się wtedy do drużyny Tomsona i Barona. Odpadli tuż przed finałem.

 

Fani kibicują Jędrzejowi

Internauci licznie skomentowali post, w którym znalazło się wideo z wywiadu. Większość nich jest pewna, że już niedługo autorska piosenka Jędrzeja stanie się hitem radiowym.

Jędrzej multiwokalista i multiinstrumentalista. Na tym etapie wszyscy są wygranymi, ale to singel Jędrzeja ma wszelkie atuty stać się przebojem radiowym.
Jędrzej jesteś artystą kompletnym! Rób to, co kochasz, bo jesteś w tym autentyczny. Feeling i aksamitny tembr głosu oraz doskonała spójność z instrumentem niewątpliwe atuty. Dla wielu ludzi już wygrałeś.
Jędrzej, trzymamy mocno kciuki. Kompozycja i wykonanie utworu na najwyższym poziomie - komentują widzowie. 

Kto wystąpi w finale "The Voice of Poland"?

Przypomnijmy, że w finale "The Voice of Poland" o tytuł najlepszego głosu w Polsce zawalczą:

Małgorzata i Donald TuskowieDonald Tusk sprawił żonie prezent za 300 tys. złotych. Tak, za tyle można kupić mieszkanie

  • Jędrzej Skiba z drużyny Urszuli Dudziak
  • Anna Gąsienica-Byrcyn z drużyny Edyty Górniak
  • Adam Kalinowski z drużyny Tomsona i Barona
  • Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka

A wy, za kogo trzymacie kciuki?

Więcej o: