"Rolnik szuka żony". Maciek marzy o założeniu rodziny, a fani mu dogryzają. "Świat to nie tylko czereśnie"

Maciej z programu "Rolnik szuka żony" na początku był jednym z faworytów programu. Niestety, jego postawa nie spodobała się widzom. Fani zarzucają mu pracoholizm i to, że w zasadzie interesuje się tylko szpakami i czereśniami.

Finał programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Obecna edycja wzbudza wiele emocji. Głównie z tego powodu, że niewielu rolników znalazło odpowiednią wybrankę. Choć Maciej jest w tym gronie szczęśliwców, to jego relacja z Iloną najwyraźniej rozwija się bardzo powoli. Nic więc dziwnego, że widzowie nie są przekonani, co do intencji Macieja. Ponadto zarzucają rolnikowi pracoholizm. 

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki

Internauci krytykują Macieja z "Rolnik szuka żony"

Najwięcej komentarzy pojawiło się pod zwiastunem najbliższego odcinka. W krótkim wideo opublikowanym na oficjalnej stronie programu mogliśmy usłyszeć Macieja, który zapewnił, że jest gotowy na założenie rodziny. To nie spodobało się widzom, którzy uważają, że to tylko puste słowa rzucane na wiatr. Jego zachowanie w programie nie wskazuje bowiem na to, by chciał się ustatkować. Odnieśli się też do jego gospodarstwa.

Maciej do kamery: Jestem gotowy na założenie rodziny... Maciej na zapleczu: ... szpaków.
Maciek jest strasznie męczący. Ciągle te czereśnie i praca, praca, praca. Znam mnóstwo pracoholików, którzy w ogóle o sobie nie mówią, że są pracoholikami, a ten w kółko to podkreśla. Świat to nie tylko czereśnie.
Maciej jest gotowy na założenie rodziny, ale raczej nie z wybranką z programu...
Maciej jest nieszczery. Widać to po nim jak po nikim innym... - komentują fani.

Co ciekawe, jakiś czas temu internauci przeprowadzili własne śledztwo, z którego wynika, że rolnik ulokował swoje uczucia już gdzie indziej. Według nich, Maciek jest obecnie związany z dziennikarką TVP

Maciej olał Ilonę i związał się z Izabelą z TVP - napisał jeden z internautów. 

Cóż, aż do końca emisji tej edycji nie dowiemy się, co jest prawdą. Ale podobnie jak widzowie, czekamy na to z niecierpliwością.

Sprawdź: Eleganckie, modne sukienki! 

Więcej o:
Copyright © Agora SA