George Clooney wyznał, że NIGDY nie pokłócił się z żoną. "Czuję się szczęśliwy, że ją poznałem"

W 2014 roku George Clooney poślubił swoją obecną żonę Amal. Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci - Alexandra i Elli.

Nie jest tajemnicą, że dotychczasowe życie miłosne George'a Clooneya pełne było wzlotów i upadków. Mężczyzna w 1989 roku poślubił aktorkę Talię Balsam, jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i rozpadło się zaledwie cztery lata później. Po rozstaniu z żoną, gwiazdor Hollywood spotykał się Ginger Lynn Allen, następnie z modelką Lisą Snowdon, Renée Zellweger i Kristą Allen.

Żaden z tych związków nie przerodził się w poważniejszą relację, przez co George zmuszony był do dalszych poszukiwań kobiety swojego życia. Mogłoby się wydawać, że kolejne nieudane związki, to istna klęska dla aktora, jednak ten w 2014 roku oświadczył się prawniczce, Amal Alamuddin. Para wspólnie wychowuje dwójkę swoich dzieci.

George i Amal Clooney wypoczywają w WenecjiAmal Clooney na romantycznym wyjeździe z mężem w Wenecji

Rok 2020 niewątpliwie okazał się sprawdzianem dla wielu par. Niektórzy po raz pierwszy zmuszeni byli spędzić czas w zamknięciu, jedynie w towarzystwie swojego partnera lub partnerki. Podobnie było w przypadku George'a Clooneya i jego żony. Mężczyzna przyznał, że to właśnie Amal pomogła mu przebrnąć przez okres izolacji i że ani razu nie doszło między nimi do kłótni. Jest to o tyle zaskakujące, że jeszcze niedawno w sieci krążyły plotki o kryzysie w ich małżeństwie

Czuję się bardzo szczęśliwy, że poznałem ją na tak wiele sposobów. Nigdy się nie pokłóciliśmy. Wiesz, wszyscy zostali ściśnięci ze sobą z powodu koronawirusa i wiele relacji moich przyjaciół zostało poddanych próbie. Dla nas było to naprawdę łatwe - przyznał.

George Clooney komentuje narodziny royal babyClooney pogratulował Meghan i Harry'emu. I zażartował

George Clooney przyznał, że z żoną połączyła go wspólna pasja do równości, filantropii i spraw humanitarnych, a ich praca w organizacji praw człowieka Clooney Foundation for Justice, tylko wzmocniła ich relacje. 

Zobacz wideo Artur, zwycięzca Hotel Paradise 2. Czy uważa, że zachował się fair wobec Dominiki? [Koło Plotka Extra]