"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita pokazała uroczy prezent na święta. Zdradziła też plany na nowy rok

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uwielbia dzielić się z fanami zdjęciami małego Jerzego i Blanki. Ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie kalendarz z wizerunkiem dzieci.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie dzieli się momentami z życia jej rodziny. Na koncie w mediach społecznościowych ostatnio pojawił się świąteczny element wystroju domu. Zdecydowała się na kalendarz z wizerunkiem dwójki swoich dzieci - Blanki i Jerzyka.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Które pary zdecydowały się na rozstanie?

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o planach na 2021 rok

Anita wzięła udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" w 2018 roku. Eksperci zdecydowali, że najlepszym kandydatem na męża będzie dla niej Adrian. Okazało się, że mieli rację - para, jako jedna z niewielu, naprawdę świetnie się ze sobą dogadywała i niemal od razu stwierdziła, że chce kontynuować relację rozpoczętą w programie. Anita i Adrian bardzo szybko zdecydowali się też na powiększenie rodziny. Dziś są rodzicami półtorarocznego Jerzyka i kilkumiesięcznej Blanki. Anita zdradziła, jakie mają plany na kolejny wspólny rok.

Jaki był rok 2020, każdy wie. Pewnego wieczoru z mężem siedliśmy sobie z kieliszkiem wina i zaczęliśmy kompletować listę rzeczy, które mamy nadzieję zrobić już w 2021 roku. Po pierwsze - pozwiedzać weekendowo piękne europejskie stolice - Praga, Budapeszt, Lwów, Bratysława, Berlin - co miesiąc inną! Po drugie - iść na naprawdę głośny koncert rockowy! Gitary elektryczne, perkusja, ma być głośno. Przejść się do kilku fajnych restauracji z różnymi kuchniami świata, tak po prostu... na randkę - napisała pod postem na Instagramie.
 

Okazuje się, że Anita zdecydowała się przy okazji na specjalny kalendarz, w którym będzie mogła zaznaczać swoje plany i ważne daty. Jej wybór jest o tyle ciekawy, że na zdjęciach pojawiły się twarze jej dzieci. Zdradziła, że takim prezentem uraczy w tym roku zarówno swoich, jak i Adriana rodziców. 

A patrzcie, w jakim cudnym kalendarzu będziemy oznaczali daty - w naszym własnym, z najpiękniejszymi modelami w roli głównej. Będzie przypominać nam o tym, jacy byli jeszcze niedawno mali... Podobne wręczymy dziadkom - personalizowane prezenty są tymi, które można zapamiętać na długo, bo wiemy że były robione z serca, z myślą o tej osobie - kontynuowała Anita.

Kalendarz Anity ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Kalendarz Anity ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' galeria własna

Kalendarz Anity ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Kalendarz Anity ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' galeria własna

Kalendarz Anity ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Kalendarz Anity ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' galeria własna

Uroczo?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.