"Gogglebox". Iza Zeiske zamieściła poruszający post. "Do zobaczenia mój wierny przyjacielu"

Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Izabela Zeiske podzieliła się smutną wiadomością. Pożegnała ukochanego i wiernego przyjaciela - psa Sarę.

Izabela Zeiske zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Z czasem, dzięki swojemu poczuciu humoru stała się jedną z najbardziej lubianych uczestniczek show. Niestety ostatnio podzieliła się z internautami smutną wiadomością. Izabela musiała pożegnać się z ukochanym i wiernym przyjacielem - swoim psem. 

Zobacz wideo Czy Sylwia Bomba zagrałaby w filmie Blanki Lipińskiej?

KayahKayah świętuje urodziny syna

Izabela Zeiske pożegnała ukochanego pupila

Izabela Zeiske o przykrej wiadomości poinformowała za pomocą Instagrama. To właśnie tam zamieściła dwa zdjęcia. Jedno swoje, drugie psa Sary.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Bomba z "Gogglebox" lubi chwalić się przytulnym mieszkaniem. Podświetlana wanna i wielkie łóżko robią wrażenie

Przytłaczający, ogromny żal rozrywa moje serce. Po latach wzajemnej miłości, oddania i przyjaźni odeszła za Tęczowy Most moja ukochana Sara. Ktoś powie, to był tylko pies, odpowiem to był aż Pies. Wierna, oddana bezinteresowną miłością. Saruniu, zawsze będziesz z nami w naszych sercach, a kiedyś się spotkamy, bo wiem, że nigdy nie zostawiasz nas samych ....do zobaczenia mój wierny PRZYJACIELU - napisała pod zdjęciem.
 

Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk, Kazik BieniukMartyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk wspólnie bawią się z Kazikiem

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów. Okazali oni ogromne wsparcie Izabeli i łączą się w bólu ze swoją ulubioną uczestniczką show.

Pani Iz0! Ogromnie pani współczuje, na pewno Sarcia będzie wam dozgonnie wdzięczna za miłość oddanie i wszystko, co zrobiliście dla niej przez całe psie życie.
Jeśli ktoś kocha zwierzęta i traktuje jak członków rodziny, to wie, jaki to żal.
Pani Izuniu bardzo mi przykro, że Sarunia odeszła - komentują fani.

 Jak widać, Sara byłą bardzo ważny członkiem rodziny Zeiske. 

Więcej o: