Natalia Klimas urodziła! Wrzuciła na Instagram urocze zdjęcie. Zdradziła płeć i imię dziecka

Natalia Klimas urodziła drugie dziecko! Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie.

Natalia Klimas urodziła drugie dziecko. Na Instagram wrzuciła uroczą fotografię i ujawniła płeć oraz imię swojej pociechy. Przy okazji zdradziła także wymiary maleństwa.

Natalia Klimas urządza pokój dla dzieckaNatalia Klimas pokazała wyprawkę dla dziecka. W roli przewijaka nietypowy mebel

Zobacz wideo Natalia Klimas pokazała wyprawkę dla dziecka

Więcej: Natalia Klimas jest w drugiej ciąży! Pochwaliła się zaokrąglonym brzuchem. "Jedno na ramieniu, drugie pod sercem"

Natalia Klimas urodziła drugie dziecko

Gwiazda podzieliła się na Instagramie radosną nowiną. Wrzuciła urocze zdjęcie ze szpitala. Na fotografii widać leżącego koło niej noworodka w czapce. Natalia Klimas ujawniła, że urodziła córkę i zdradziła jej imię.

Jest! Mam ją! Hanka wreszcie jest z nami! 10/10, 53 cm i 3,2kg. Dziękuję z całego serca Profesor Marcie Szajnik i Dariuszowi Malczykowi. Za wsparcie, spokój i serdeczność. Szpital na Madalińskiego to miejsce narodzin i Zuzi i Hani. Jestem po stokroć wdzięczna. Dałyśmy radę. Nie wierzę w to wszystko! - napisała Natalia Klimas.
 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska na okładce ELLE. "Siła kobiet". Aktywistki są oburzone

Pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy i gratulacji. My również się do nich przyłączamy. Nie zabrakło również słów wsparcia od znanych koleżanek Natalii z show-biznesu.

Najlepsze miejsce na świecie. Równo sześć tygodni po Nenie. Uściski dziewczynki - napisała Lara Gessler.
Zdrowia - napisała Monika Mrozowska.
Piękne wieści. Gratulacje - dodała Kasia Dąbrowska.

Natalia Klimas chętnie pokazuje rodzinne fotografie na Instagramie, więc zapewne będzie również publikować zdjęcia małej Hani. Czekamy na nie!

Zobacz też: Natalia Klimas urządziła córce pierwsze urodziny. Tort piękny, ale spójrzcie na ciążowe kształty aktorki. Brzuch coraz większy