"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska przygotowała wyjątkową niespodziankę dla synka. "Jasiu szczęśliwy"

Ania Bardowska, uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", tym razem postanowiła przygotować wyjątkową niespodziankę dla swojego synka Jasia.

Po zakończeniu drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" Ania i Grzegorz Bardowscy postanowili rozpocząć wspólne życie, a co za tym idzie, założyć rodzinę. Wkrótce potem para doczekała się narodzin swojego pierwszego syna, Jasia. Później na świat przyszła też ich córka Liwia. W obliczu tych wydarzeń Ania i Grzegorz rozpoczęli również budowę domu, o której kobieta często informuje na swoim instagramowym profilu

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu

Rodzina stawia na aktywny tryb życia, stąd większość zdjęć, które publikują w social mediach, przedstawia ich wspólne spacery lub wyjścia na plac zabaw z dziećmi. W ostatnim czasie Ania postanowiła przygotować dla swojego synka ciekawą niespodziankę. 

Ania Bardowska zrobiła niespodziankę synowi

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" zdecydowała się samodzielnie stworzyć wyjątkowy kalendarz adwentowy. Ania najpierw uszyła woreczki, w których później ukryła niespodzianki dla Jasia. Następnie ponumerowała je i zawiesiła na ścianie, tworząc kształt choinki. Internauci byli pod wrażeniem tego pomysłu. 

Brawo dla dzielnej mamy za przygotowanie pięknego kalendarza! Szczęście i radość dziecka to najpiękniejsza zapłata za ten trud.
Super pomysł. Pięknie to wygląda.
 

Na swoim Instastories Ania Bardowska przyznała, iż realizacja tego pomysłu wcale nie była taka prosta, jak mogłoby się wydawać.

Robiłam go po nocach, nie mając czasu...
Chwilami żałowałam, ze nie kupiłam gotowca, ale teraz radość jest ogromna, tym bardziej że Janek jest naprawdę szczęśliwy. 

Żona rolnika zdradziła też, jakiego typu upominki kryją się w woreczkach. W pierwszym z nich znalazły się drewniane kostki do układania daty, karteczka z prośbą, aby nauczyć się świątecznej kolędy, czekoladowa moneta oraz lizak na patyku. Ania przyznała, że planuje w przyszłości ozdobić kalendarz, wieszając na nim lampki choinkowe oraz klamerki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.