Aleksandra Żebrowska pokazała odważne zdjęcie z czasów ciąży. Fanki przybiły jej piątkę: Właśnie tak teraz wyglądam

Aleksandra Żebrowska kolejny raz wstawiła na Instagram zdjęcie, pokazujące prawdziwe uroki macierzyństwa. Na fotografii żona Michała Żebrowskiego jest w zaawansowanej ciąży. 33-latka pokazała fanom, że ciążowy relaks nie oznacza wcale wizyty w drogim SPA.

Aleksandra Żebrowska znana jest ze swoich odważnych wyznań, a na jej profilu w mediach społecznościowych często pojawiają się zdjęcia, które pokazują, jak wygląda macierzyństwo bez "instagramowych filtrów". Żona Michała Żebrowskiego udzieliła niedawno wywiadu dla "Wysokich Obcasów", w którym opowiedziała o utraconych ciążach. Matka trzech synów dzieli się swoimi przykrymi doświadczeniami w ramach aktu solidarności z kobietami, które walczą o swoje prawa.

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska wyjawiła bardzo intymne szczegóły czterech poronień

Aleksandra Żebrowska pokazała odważne zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży

Na instagramowym profilu Żebrowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z pokaźnych rozmiarów ciążowym brzuchem. Wpatrzona w telefon Aleksandra odpoczywa na kanapie i jak można wywnioskować z opisu zdjęcia, przegląda memy:

Relaks w ciąży nie zawsze musi wiązać się z planowaniem weekendu w SPA. Czasami najprzyjemniej jest poleżeć bez spodni na kanapie i pooglądać memy na "Make Life Harder". […] Najważniejsza zasada - przyszła mamo, dbaj przede wszystkim o siebie! – przyznała w opisie fotografii.
Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Internautki doceniły szczerość Żebrowskiej i podzieliły się własnymi ciążowymi doświadczeniami:

Właśnie tak w tej chwili wyglądam.
Ciężko o słowo relaks, skoro w siódmym miesiącu, nawet leżąc, bolą plecy.
Też tak lubię, brzuch leży na kanapie, jakby obok - nie czuć wtedy ciężaru.
 

Aleksandra Żebrowska pokazywała już na Instagramie, jak naprawdę wygląda karmienie piersią, a także skomentowała presję dotyczącą odzyskania formy po ciąży.

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska pokazała półnagie zdjęcie z czasów ciąży

Myślicie, że zdjęcia i wypowiedzi Aleksandry pomogą obalić wciąż funkcjonujące mity i stereotypy dotyczące macierzyństwa?

Więcej o: