Gwiazdor filmu "Wredne dziewczyny" zaręczył się z chłopakiem. Nie mógł przestać płakać. Pokazał zdjęcia z ceremonii

Jonathan Bennett, gwiazda komedii "Wredne dziewczyny", w której wystąpiła Lindsay Lohan, zaręczył się ze swoim chłopakiem. O szczegółach ceremonii opowiedział w wywiadzie udzielonym magazynowi "People".

Jonathan Bennett, aktor znany z komedii "Wredne dziewczyny", zaręczył się ze swoim chłopakiem Jaymesem Vaughanem. Szczęśliwą informację przekazał magazynowi "People", któremu udzielił szczerego wywiadu na temat swojej miłosnej relacji z prowadzącym showbiznesowy program "Celebrity Page TV".

Gwiazdor filmu "Wredne dziewczyny" zaręczył się z chłopakiem

Okazuje się, że pytanie "will you marry me?" zadał Vaughan, który na tę okazję nawet skomponował  piosenkę. Zaręczyny do końca były utrzymane w tajemnicy przed Bennettem, a aktorowi powiedziano, że na spotkaniu z najbliższymi odbędzie się świąteczna sesja zdjęciowa. Podczas zaręczyn obecny był fotograf i siostrzeniec aktora. Jonathan o całym "przekręcie" dowiedział się dopiero w momencie, gdy zobaczył tabliczkę z napisem "nigdy nie znaleźliśmy naszej piosenki, więc napisałem ją dla ciebie", którą trzymał jego ukochany:

Kiedy zobaczyłem, jak Jaymes klęka, byłem tak podekscytowany, że zacząłem histerycznie krzyczeć i płakać, ponieważ nie wiedziałem, jak się właściwie zachować. Potem przyszedł moment, kiedy zdałem sobie sprawę: "Och, to jest to" - przyznał Bennet z rozmowie z "People".
Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Sara świętuje zaręczyny

Aktor nie zastanawiał się nawet chwili i od razu zareagował na propozycję:

Krzyknąłem natychmiast "tak". […] Oczywiście, po tym nastąpiło jeszcze więcej krzyków i płaczu.
 

Na temat nowego etapu w związku wypowiedział się także Vaughan. Prowadzący celebrycki program czuje, że jest pisany Jonathanowi:

Myślę, że oboje wiedzieliśmy, że to będzie trwać wieczność, odkąd spotkaliśmy się na planie mojego programu. I nie mogę doczekać się ślubu.

Zobacz też: Tomasz Komenda oświadczył się na premierze filmu. Jego wybranka jest w zaawansowanej ciąży

Bennett udzielił przed zaręczynami wywiadu magazynowi "ET", w którym przyznał, że jego związek z Vaughanem ma się dobrze, a dzięki izolacji spowodowanej koronawirusem, panowie jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli:

Okazało się, że kwarantanna była świetna, ponieważ sprawiła, że zbliżyliśmy się do siebie i zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy naprawdę w sobie zakochani.
 

Aktor dodał także, że razem z partnerem planują powiększenie rodziny:

Myślimy o powiększeniu naszej rodziny i podjęciu kolejnych wielkich kroków... Myślimy o tym na pewno.

Plotek gratuluje i życzy pomyślności. Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z zaręczyn.