Karolina Pisarek odpowiada Joannie Krupie: Wstydź się. Tylko idziesz robić dramy w mediach

Karolina Pisarek odpowiedziała na zarzuty Joanny Krupy, która stwierdziła w jednym z wywiadów, że ją wypromowała. Atmosfera między paniami robi się coraz bardziej napięta.

Joanna Krupa długo współpracowała z Małgorzatą Leitner, jednak ponad trzy lata temu ich drogi rozeszły się w atmosferze skandalu. Była menadżerka modelki jest obecnie agentką Karoliny Pisarek, o której niedawno ostro wypowiedziała się Krupa. Tuż po finale "Top model" przyznała w rozmowie z Pudelkiem, że Pisarek, która współprowadzi program, wywyższała się na planie. Krupa zaapelowała również o szacunek i stwierdziła, że to ona wypromowała obecną podopieczną Leitner:

Ja jestem wystarczająco już poważną kobietą i nie mam czasu na takie dziecinne "ping pong". To jest dziecko. Tak naprawdę jakbym miała dziecko jako młoda kobieta, to by mogła być moją córką. Come on, ja cię wylansowałam! Top Model cię wylansowało. Chociaż miej szacunek... - mówiła Joanna.

Menadżerka Pisarek w rozmowie z Plotkiem skomentowała wypowiedź Krupy. Zaznaczyła, że Joanna jest nieprofesjonalna i zazdrosna o jej podopieczną.

Karolina Pisarek, Małgorzata Leitner, Joanna KrupaMenadżerka broni Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek odpowiada Joannie Krupie

Do zarzutów odniosła się także Karolina Pisarek. W oświadczeniu przesyłanym Plotkowi odniosła się do zarzutów Krupy:

Joanno, dlaczego ani razu, będąc obok mnie na planie, nic nie powiedziałaś? Poszłaś do portali plotkarskich i zaczęłaś mnie oczerniać na całą Polskę. Nic z tego, co mówisz, nie jest prawdą. Jest mi przykro, że kobieta, którą szanowałam i podziwiałam, robi takie rzeczy... Że Ci się chce w to bawić...
Zobacz wideo Karolina Pisarek ma radę dla osób, które nie radzą sobie z hejtem [Plotkersi Extra]

Karolina nawiązała również do kwestii "wypromowania jej" przez Joannę oraz zaznaczyła, że Krupa swoją pozycję w show-biznesie zawdzięcza Małgorzacie Leitner, z którą współpraca skończyła się w sądzie. Sprawę rozstrzygnięto na korzyść Leitner

Wypromowałaś? Wspierałaś? Na programie "Top Model" się skończyło... Gdzie byłam jedną ze 117 uczestników. Po programie, tak jak twierdzisz, "nie dbałaś" o moich klientów, bo całą moją karierę od początku prowadzi moja agencja. Cały mój PR jest zbudowany na ciężkiej pracy Gosi, która wcześniej zresztą wypromowała Ciebie. Ty następnie bezczelnie oczerniłaś ją na oczach całej Polski, a prawdą jest, że zwyczajnie nie doczytałaś umowy - co zresztą potwierdził sąd. Wstydź się, że nie potrafisz promować się na czymś ciekawym, tylko idziesz wzniecać konflikty i robić dramy w mediach - powiedziała Pisarek.

Małgorzata Leitner, Joanna KrupaJoanna Krupa przegrała w sądzie z Małgorzatą Leitner. "Możliwe, że zgłosiła do prokuratury wymyślone fakty"

Myślicie, że Joanna Krupa jej odpowie?

Więcej o: