Marina nagrała singiel ze Smolastym. "Ououou... wy********j!" Fani podzieleni. "Potrzebny logopeda" vs "Sztosik"

Marina zaprezentowała teledysk do najnowszego singla zatytułowanego "Skandal #odbijam". Nagrała go ze Smolastym. Jak wyszło?

O Marinie pisze się dzisiaj głównie za sprawą małżeństwa z Wojtkiem Szczęsnym i ich syna. Mimo że piosenkarka nie publikuje wizerunku chłopca, często wrzuca do sieci nagrania z nim w roli głównej. Liam jest uroczy i za każdym razem kradnie serca internautów. Łuczenko stara się też rozwijać karierę muzyczną - zaczęła nagrywać "rapsy", które radiowymi hitami się nie stają. Właśnie opublikowała nowy utwór. Towarzyszy jej Smolasty.

Zobacz wideo Marina i jej rozmowy z "małym geniuszem"

Marina i Smolasty w utworze "Skandal #odbijam". Jak oceniają go internauci?

29 listopada w sieci ukazał się teledysk do utworu "Skandal #odbijam". Marina jak zwykle zachwyca stylizacjami i różnymi fryzurami - w czarnym lateksowym kostiumie wygląda nieco jak Ariana Grande.

 

Fani artystki z chęcią oglądają jej nowy teledysk i słuchają singla, ale opinie internautów są podzielone. Jedni uważają, że Marina po raz kolejny obdarowała ich czymś wyjątkowym, inni zarzucają jej, że nie mogą zrozumieć tekstu.

Przecież jej się nie da zrozumieć. Denny kawałek.
Nie wpadło mi w ucho, ale hejtować też nie mam zamiaru. Dla mnie to obojętna piosenka - nijaka.
Każda kolejna piosenka coraz to gorsza. Potrzebny logopeda - piszą jedni.
Za******e! Sztosik!
Marina jest super! - bronią artystkę i jej singiel inni.

Internauci oceniają nowy singiel MarinyInternauci oceniają nowy singiel Mariny screen YT

 

Choć Marina uważa, że świetnie odnajduje się w nowym gatunku muzycznym, musimy przyznać, że zdecydowanie wolimy ją w popowej wersji. Łuczenko jest właścicielką jednego z piękniejszych i mocniejszych głosów w Polsce i w ostatnich kompozycjach po prostu marnuje jego potencjał. Wystarczy posłuchać, jak pięknie śpiewa ballady, czy covery - jest to uczta dla ucha. W lutym spontanicznie wykonała "Shallow" Lady Gagi, fanom opadły szczęki.

Więcej o: