Valentina Tronel wygrała Eurowizję Junior. Kilka lat temu brała udział w talent show. Nikt nie był "na tak". Znaleźliśmy jej występ

Valentina Tronel wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbył się w minioną niedzielę. Jednak jeszcze kilka lat temu, nikt nie dawał jej szans w branży muzycznej.

W niedzielę odbył się 18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Gospodarzem po raz drugi z rzędu była Telewizja Polska, która od kilku tygodni chętnie promowała Alę Tracz. Jacek Kurski traktuje to wydarzenie bardzo osobiście i jest w stanie zainwestować w konkurs każde pieniądze. Po sukcesie Roksany Węgiel i Viki Gabor oczekiwania względem dziesięciolatki były bardzo wysokie. Finalnie zajęła dziewiąte miejsce, a na najwyższym podium znalazła się Valentina Tronel z Francji. 

Sean Connery kończy 90 latSean Connery zmarł w wieku 90 lat. Właśnie podano przyczynę jego śmierci

Zobacz wideo Wiecie, że Roksana Węgiel była w związku na odległość?

Eurowizja Junior 2020. Valentina Tronel wcześniej nie została doceniona

Valentina Tronel w wyniku głosowania publiczności, która zasiadła przed telewizorami, wygrała tegoroczną edycję Eurowizji Junior. Występ, w którym wykonała utwór "J'imagine" stał się już prawdziwym hitem i zbiera mnóstwo pozytywnych opinii od internautów z całego świata.

 

Okazuje się, że jeszcze kilka lat temu nikt nie doceniał potencjału dziewczynki. W 2017 roku Valentina spróbowała swoich sił w programie "The Voice Kids France". Warto dodać, że polska edycja wylansowała dwie zwyciężczynie Eurowizji Junior, czyli Roksanę Węgiel i Viki Gabor. Tronel jednak nie zachwyciła jurorów. Żaden z nich nie dawał dziewczynce szans i nikt się nie odwrócił podczas przesłuchań.

 

Adam Małysz i Karolina MałyszAdam Małysz podzielił się szczęśliwą nowiną. Już niedługo jego córka stanie na ślubnym kobiercu. "Będzie ślub"

Jak widać, Valentina nie wzięła sobie tej porażki głęboko do serca. Pracowała ciężko i zdobyła wymarzony sukces. Jej zwycięstwo było również pierwszym zwycięstwem Francji. Już za rok to właśnie w tym kraju odbędzie się kolejna edycja Eurowizji Junior.