Małgorzata Socha wspomina wakacje. Na zdjęciach dzieci i hotel. BARDZO luksusowy. Należy do gwiazdy Hollywood, cena za pobyt tyle co kolia z diamentów

Małgorzata Socha postanowiła wrócić wspomnieniami do rodzinnego wyjazdu. Pochwaliła się nie tylko zdjęciem z dziećmi, ale również drogim hotelem, w którym zatrzymała się cała rodzina.

Małgorzata Socha coraz chętniej chwali się w sieci prywatnymi kadrami. Ostatnio postanowiła powspominać tegoroczne wakacje, na które wybrała się z całą rodziną do Hiszpanii. Nie zabrakło zdjęć z pociechami i pięknych widoków. Przy okazji dowiedzieliśmy się, w jakim hotelu zatrzymała się aktorka. Okazuje się, że wybrała jedno z najdroższych miejsc w całej Hiszpanii. Luksusowo!

Rafał i Ola z 'Love Island'Rafał przyznał, że nie jest już z Olą! "Chcę mieć dziewczynę dla siebie, nie dla wszystkich". Miało pójść o chęć zarobku. Ola odpowiada

Zobacz wideo Socha pracowała w... agencji nieruchomości!

Małgorzata Socha wspomina luksusowe wakacje. Zatrzymała się w hotelu Roberta De Niro

Aktorka udostępniła aż dwa posty, w których pochwaliła się wcześniej niepublikowanymi kadrami z urlopu. Widzimy na nich piaszczyste plaże, zachody słońca, opaloną i uśmiechniętą Sochę, a nawet jedno zdjęcie z dzieciakami.

W taką jesienną pogodę aż chce się wracać myślami do wakacyjnych zachodów słońca... Uwielbiam. A wy za czym tęsknicie? - podpytywała aktorka swoich fanów.
 

Małgorzata Socha w obu postach oznaczyła nazwę luksusowego hotelu. Razem z rodziną zatrzymała się w Nobu Hotels Marbella. To tylko jeden z całej sieci hoteli i restauracji należących do znanego hollywoodzkiego aktora, Roberta De Niro.

Nicole Poturalski wyznała, że mówi po polskuNicole Poturalski, była dziewczyna Brada Pitta zdradziła, że mówi po polsku

 

Nobu Hotels Marbella zdecydowanie jest jednym z najbardziej luksusowych miejsc w całej Hiszpanii. Za dwoje dorosłych osób i trójkę dzieci wychodzi około 2300 zł za jedną noc - warto dodać, że jest to najtańsza opcja i to poza sezonem.

Po zdjęciach widać, że było warto zainwestować w wyjazd, ponieważ Socha wygląda na zdjęciach na bardzo wypoczętą. Może aktorka podzieli się jeszcze zdjęciami z luksusowego apartamentu? Chętnie je zobaczymy!