"Love Island". Rafał przyznał, że nie jest już z Olą! "Chcę mieć dziewczynę dla siebie, nie dla wszystkich". Miało pójść o chęć zarobku. Ola odpowiada

Rafał i Ola z programu "Love Island" nie są już parą. Pietrzak udostępnił bardzo długie nagranie, w którym tłumaczy, dlaczego zdecydowali się na rozstanie.

Rafał i Ola od pierwszego odcinka programu "Love Island" tworzyli zgraną parę. Wydawało się, że ich uczucie jest prawdziwe i szczere, dlatego bardzo szybko stali się ulubieńcami widzów. Okazało się jednak, że rzeczywistość zweryfikowała ich relację. W niedzielę wieczorem Rafał poinformował, że już nie są w związku.

Nicole Poturalski wyznała, że mówi po polsku Nicole Poturalski, była dziewczyna Brada Pitta zdradziła, że mówi po polsku

Zobacz wideo Rafał o zerwaniu z Olą

"Love Island". Rafał i Ola zerwali

Rafał udostępnił bardzo długie nagranie na InstaStories, w którym opowiedział o rozpadzie ich relacji. Swoją przemowę rozpoczął od wrzucenia planszy, na której możemy przeczytać tę smutną informację.

Rafał o zerwaniu z OląRafał o zerwaniu z Olą instagram/rafalpietrzak_official

Następnie rozwinął swoją wypowiedź. Okazuje się, że para zdecydowała się na rozstanie już jakiś czas temu i dopiero teraz postanowili o tym opowiedzieć.

Cześć, tak jak przeczytaliście, niestety nie jestem już z Olą. Nie chcieliśmy wam od razu mówić, że nie jesteśmy razem, a nie jesteśmy razem już od jakiegoś czasu. Dość krótko, ale uważam, że dobrze zrobiliśmy, ponieważ mieliśmy czas, żeby na chłodno troszeczkę ochłonąć i przemyśleć to sobie jeszcze raz, żeby tak oficjalnie to ogłosić.

Rafał zdradził, że powodem ich zerwania była m.in. kwestia komercjalizacji związku, o którą zabiegała Ola.

Wielu z was na pewno docieka, co jest powodem rozstania, otóż nie było konkretnego powodu takiego jednego. Nie chciałbym wam mówić tak dokładnie jak to było, ponieważ Ola by tego nie chciała, ja sam nie chcę tego ogłaszać wszem i wobec, bo to nasza mała prywatna sprawa. Ale gdzieś tam pojawiły się różne sytuacje życiowe, na które mieliśmy bardzo różne skrajne poglądy. Jedną z takich spraw, którą mogę wam zdradzić i która wam bezpośrednio dotyczy to komercjalizacja związku.

Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan o szczepieniach na COVID-19: Sytuacja przerażająca

Przy okazji wbił lekką szpilę swojej byłej.

Ja za tym nie jestem, wybaczcie, ale po prostu dla mnie miłość nie szuka poklasku, a komercjalizacja związku taka wręcz troszkę na siłę to po prostu robienie interesów i szukanie rozgłosu, bo miłość w tych czasach dobrze się sprzedaje. A ja nie jestem na sprzedaż i nie chciałbym sprzedawać swojej miłości. (...) Już jesteśmy po programie i chciałbym mieć dziewczynę dla siebie, a nie dla wszystkich.

Ola była o wiele mniej wylewna. Udostępniła InstaStories, na którym zdradziła, że jeszcze nie czuje się na siłach, aby o tym opowiedzieć.

Ola o zerwaniu z RafałemOla o zerwaniu z Rafałem instagram/rafalpietrzak_official

W programie "Love Island" Ola i Rafał zaszli bardzo daleko, zajmując trzecie miejsce. Przykro wam, że nie są już razem? 

Więcej o: