Paweł "Trybson" Trybała koszmarnie zmiażdżył rywala. "Mike Tyson dał mi moc i urwałem ucho rywalowi"

Paweł "Trybson" Trybała wygrał z Łukaszem Borowskim pojedynek w FEN 31. Jego walka została przerwana po tym, jak rywalowi nagle urwał ucho. Polała się krew.

Paweł "Trybson" Trybała, kiedyś w "Warsaw Shore", dziś walczący na ringu, w środku nocy z soboty na niedzielę walczył w FEN 31. Za przeciwnika miał Łukasza Borowskiego. Kiedy po walce doszedł do siebie, pochwalił się pucharem i nokautującym ciosem, które urwało rywalowi ucho.

FEN 31. Paweł "Trybson" Trybała urwał ucho przeciwnikowi

Trybson mógł poza ringiem liczyć na wsparcie Elizki, która przybyła obejrzeć walkę osobiście. Paweł na ringu uwijał się, dwoił i troił naokoło Łukasza Borowskiego, ale przeciwnik nie poddawał się łatwo. Również atakował i tak samo próbował pokonać Trybsona. Pierwsza runda, jak mówią eksperci od tego typu sportów, była nierozstrzygnięta. Druga runda to już było co innego.

Walka w drugiej rundzie została nagle przerwana. Okazało się, że Łukasz Borowski stracił kawałek ucha, na podłogę siknęła krew. Trybson tłumaczył później po walce w rozmowie z Polsat Sport, że na pewno stało się to po ciosie, nie zaś po ugryzieniu, bowiem do tego nie doszło.

Na Instagramie cieszył się, przytulając równie mocno puchar, co i żonę, z wygranego przez niezdolność do walki pojedynku:

Mamy kolejne zwycięstwo!!! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mi kibicowali. Mike Tyson dał mi moc i urwałem ucho rywalowi!
 

Razem z Trybsonem świętowała oczywiście Eliza Trybała:

Twoja Lwica i najwierniejszy kibic! - cieszyła się, dotykając klatę męża.

Po YouTubie krążą już oczywiście nagrania z walki z tym nieszczęsnym uderzeniem, ale są dość brutalne i krwawe. Nie oglądajcie na pusty żołądek.

 

Znaleźli się naturalnie malkontenci, którzy koniecznie uznają  za pełnoprawną wygraną walkę przerwaną z powodu niezdolności do jej kontynuowania. Jednak na te zarzuty Trybson ma bardzo prostą odpowiedź - ta niezdolność u przeciwnika nie wzięła się znikąd:

A kontuzję kto mu zrobił, wiatr? Dostał bombę, że mu ucho urwało, to przegrał. Proste.

Trudno się z tą diagnozą nie zgodzić.

Zobacz wideo Eliza Trybała była z mężem na weselu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.