Ewa Mrozowska celebruje urodziny w towarzystwie mamy. Internauci: Już wiem, po kim pani taka śliczna

Kilka dni temu Ewa Mrozowska obchodziła swoje urodziny. W celebrowaniu ważnego święta towarzyszyła jej mama. Bohaterka programu "Gogglebox" zapozowała z rodzicielką do zdjęcia. Internauci zauważyli duże podobieństwo kobiet.

Ewa Mrozowska zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox", w którym razem z Sylwią Bombą zasiada na kanapie i w zabawny sposób komentuje telewizyjne formaty. Na co dzień zajmuje się również wizażem i z chęcią prezentuje efekty pracy na instagramowym koncie. To właśnie w mediach społecznościowych zgromadziła liczne grono fanów, którym uchyla rąbka tajemnicy z życia prywatnego. Ewa kilka dni temu obchodziła urodziny. Ważne święto celebrowała między innymi w towarzystwie mamy. Internauci zauważyli, że Mrozowska jest bardzo podobna do swojej rodzicielki.

Ewa MrozowskaEwa Mrozowska świętuje urodziny i przy okazji chwali się sypialnią. Bardzo elegancka

Ewa Mrozowska pokazała mamę

Na Instagramie Ewy można już zaobserwować przygotowania do obchodzenia Bożego Narodzenia. Świąteczne dekoracje w pełni zagościły w ostatnim poście bohaterki "Gogglebox". Wśród biało-czerwonych kocyków i poduszek z podobizną reniferów i pierników Mrozowska popija winko w towarzystwie mamy. Kobiety zapozowały razem do zdjęcia, a Ewa udostępniła je na swoim profilu.

 
Czas na urodzinowe spotkanie w gronie najbliższych! Z Rodzicami widzę się praktycznie codziennie! Mama to nie tylko najlepszy przyjaciel, któremu mogę powiedzieć wszystko! To też pomoc przy Leosiu! Możemy na siebie liczyć. Czasem lubimy razem napić się winka. Czy jest coś słodszego od nas? - zażartowała we wpisie.

Internauci nie przeszli obojętnie obok ogromnego wizualnego podobieństwa kobiet. W komentarzach wychwalali wygląd zarówno mamy, jak i córki, zapewniając, że już wiedzą, po kim Ewa odziedziczyła oryginalną urodę. 

Eurowizja Junior 2020. Ala Tracz zdradza, kim by była, gdyby nie piosenkarkąEurowizja Junior 2020. Ala Tracz zdradza, kim by była, gdyby nie piosenkarką

Widzę, córka odziedziczyła urodę po mamie. Taka mamusia to skarb!
Co to za wyczyn być ładną, mając TAKĄ mamę? Geny i tyle!
Już wiem, po kim Pani taka śliczna.
Ewcia, jaka mama? Przecież ta piękna kobieta to jak twoja siostra.

Fani bohaterki "Gogglebox" zwrócili również uwagę na domowe stylówki Ewy i jej mamy. Zgodnie stwierdzili, że obie panie nawet w dresach wyglądają świetnie. 

Zobacz wideo Sylwia Bomba z "Gogglebox" opowiada o swoim dzieciństwie!
Więcej o: