Meghan Markle poroniła. Rodzina królewska miała zareagować na te smutne wieści. Książę Karol bardzo to przeżył

Jak donoszą zagraniczne media, książę Karol wspierał Meghan Markle i księcia Harry'ego w żałobie po utracie ich nienarodzonego dziecka.

Z początkiem stycznia 2020 roku w mediach gruchnęła wiadomość o odejściu księcia Harry'ego i Meghan Markle z brytyjskiej rodziny królewskiej. Niespodziewana nowina do tej pory wzbudza niemałe emocje wśród internautów na całym świecie, szczególnie Brytyjczyków, którzy są bardzo mocno przywiązani do monarchii. W marcu Meghan i Harry już oficjalnie odeszli z dworu. Po kilku miesiącach zamieszkali w położonej w Santa Barbara willi, gdzie starają się wieść nieco bardziej normalne życie. Mimo to wciąż para budzi spore zainteresowanie, a to zwiększyło się ostatnimi czasy, gdy dowiedzieliśmy się, że Meghan Markle utraciła ciążę.

Meghan MarkleMeghan Markle doceniona przez królewską ekspertkę. Wyznaniem o poronieniu mogła pomóc

Książę Karol wspierał Meghan i Harry'ego

Meghan Markle kilka miesięcy temu poroniła drugą ciążę. O tej smutnej chwili w mediach opowiedziała sama zainteresowana na łamach "New York Times". 

Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie. (...) Kilka godzin później leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając rękę męża. Czułam wilgoć jego dłoni, całowałam jego kostki, mokre od naszych łez. Patrzyłam na zimne, białe ściany szpitala przez zaszklone oczy. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy- mówiła Meghan w wywiadzie. 

Meghan Markle, brat księżnej DianyBrat księżnej Diany zwrócił się do Meghan Markle i Harry'ego w programie telewizyjnym

Brytyjska rodzina królewska nie komentowała sprawy, ponieważ uznała ją za zbyt osobistą. Jak donosi jednak "Daily Beast" wszyscy jej członkowie nie byli zaskoczeni wyznaniem Meghan, ponieważ Harry miał ich poinformować o utraconej ciąży, jak również o planowanym wywiadzie już wcześniej. Co więcej, ponoć rodzina królewska wspierała Meghan i Harry'ego w tym trudnym dla nich czasie. Szczególnie przejął się książę Karol.

Książę Karol wspierał Meghan i Harry'ego w żałobie po utracie dziecka. Wokół rodziny królewskiej panuje wielki smutek, z powodu tego, co się stało- mówi informator magazynu "US Weekly".

Myślicie, że Meghan i Harry mogli liczyć również na słowo wsparcia ze strony Williama i Kate? 

ZOBACZ TEŻ: Vincent Żuławski szczerze o byciu dzieckiem znanych rodziców. "To męczące". Co odziedziczył po Andrzeju Żuławskim i Sophie Marceau?

Zobacz wideo Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi: "Jako mała dziewczynka byłam przerażona" [ENG]
Więcej o: