Edyta Górniak w odważnej stylizacji i nowej fryzurze na nagraniach "The Voice of Poland". Ale zmiana!

Edyta Górniak nie przestaje zaskakiwać. Znamy jej stylizację, w której zaprezentuje się w półfinałowym odcinku programu "The Voice of Poland". Artystka pokazała się w nowej fryzurze i wybrała odważną stylizację.

Edyta Górniak robi ostatnio wokół siebie sporo szumu. Artystka zdecydowanie nie przestaje zaskakiwać. Prowadzi relacje na żywo, w których szerzy teorie spiskowe na temat koronawirusa i szczepień, albo podpada widzom "The Voice of Poland". Jurorka ostatnio podjęła dwie kontrowersyjne decyzje, z którymi nie zgodzili się fani programu. W mediach zawrzało. Pierwszą rzeczą było wyrzucenie z programu Ani Serafińskiej. W jej obronie w programie "Pytanie na śniadanie" stanęła Marzena Rogalska. Kolejny raz jurorka zdenerwowała widzów w drugim, półfinałowym odcinku, w którym odebrała szansę na dalszy udział w programie młodemu Ignacemu Błażejowskiemu. W jego sprawie postanowił nawet wypowiedzieć się Ralph Kamiński, który również był oburzony.

'Gość Wydarzeń'Konfrontacja Edyty Górniak z byłym szefem GIS, który był zakażony COVID-19.

Nie śledzę The Voice (no może oprócz outfitów Szpakiry), ale jestem ogromnie zaskoczony! Odpadnięcie skomentuję jak gimbusiara: żal.pl. Jestem przekonany, że ten chłopak zrobi coś ekstra. Trzymam za niego ogromnie kciuki! Takich ludzi potrzeba. Ejmen - pisał gwiazdor.

Edyta Górniak, Ignacy Błażejowski, Ralph Kaminski"The Voice of Poland". Ignacy Błażejowski pożegnał się z program. Ralph Kamiński komentuje: Żal.pl

Edyta Górniak w odważnej stylizacji w półfinałowym odcinku "The Voice of Poland"

W każdym odcinku "The Voice of Poland" jurorka Edyta Górniak wyróżnia się stylizacjami. Na oficjalnym fanpage programu na Facebooku pojawiły się już zdjęcia zapowiadające sobotni odcinek. Widzimy na nich Tomsona w eleganckiej koszuli, Barona w jaskrawej, zielonej bluzie, Michała Szpaka w czarnej stylizacji z rzucającymi się w oczy złotymi dodatkami, Urszulę Dudziak w cekinowej garsonce i co najważniejsze Edytę Górniak w swojej odważnej stylizacji i nowej fryzurze. Postawiła na grzywkę i wyprostowane włosy. Włożyła szarą, prześwitującą koszulę, która sporo odsłania. Do tego artystka dobrała ciemnozielone, lateksowe spodnie i rzucającą się w oczy, srebrną biżuterię. W sobotnim odcinku na pewno będzie zwracać na siebie uwagę.

Zobacz wideo