Agata Buzek zaskoczyła metamorfozą w nowym filmie. Fryzura na Małgorzatę Kożuchowską. "Fantastycznie!"

Agata Buzek pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w krótkiej fryzurze. Aktorka wystąpiła w pierwszym polskim filmie fabularnym kręconym specjalnie dla platformy Netflix.

25 listopada miała miejsce premiera pierwszego polskiego filmu fabularnego "Erotica 2022", który został nakręcony specjalnie dla platformy Netflix. Do produkcji zaangażowano wiele wybitnych artystek, które w fabule nawiązały do ważnych dla kobiet kwestii. Wśród nich są m.in. Olga Tokarczuk, Anna Kazejak, Joanna Bator czy Kasia Adamik. Jedną z głównych ról zagrała Agata Buzek, która wcieliła się w postać Pani B w etiudzie "Znikanie pani B". Aktorka przeszła sporą wizualną przemianę.

Zobacz wideo Obejrzyjcie zwiastun "Erotica 2022"

"Erotica 2020". Agata Buzek w krótkiej fryzurze

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie kilka zdjęć z planu zdjęciowego do filmu "Erotica 2022". W opisie filmu możemy przeczytać, że fabuła składa się na opowieści o kobietach w opresyjnym świecie.

W świecie, w którym kobiety są produktami, macierzyństwo obowiązkiem, a seksualność tłamszona, pięć bohaterek stawia czoła rzeczywistości pełnej absurdów, niezdrowych relacji, braku prawdziwych emocji i samotności. Obraz przedstawiony w filmie jest sztuczny, lecz bardzo wiarygodny i przypominający czasy, w których obecnie żyjemy.

Agata Buzek bardzo zaangażowała się w ten projekt, dlatego z chęcią pochwaliła się swoim fanom, że produkcja jest już dostępna. Przy okazji internauci mogli dostrzec ogromną przemianę w wizerunku artystki. Na potrzeby filmu Buzek występuje w bardzo krótkich włosach. Przez te fryzurę łudząco przypomina inną aktorkę, Małgorzatę Kożuchowską.

"Erotica 2022" za kulisami. Zimno było, ale cudownie. Już od dziś na Netfliksie!
 

Internautom bardzo spodobała się ta metamorfoza, o czym licznie dali znać w komentarzach.

W krótkich włosach ekstra.
Fantastycznie!
Świetnie pani wygląda! - pisali.

Obejrzycie film "Erotica 2022"?

Więcej o:
Copyright © Agora SA