Jarosław Bieniuk świętował z Zuzanną Pactwą szczególny dzień. Wzięli udział w dużej kolacji. Modelka pokazała zdjęcie

Związek Jarosława Bieniuka i Zuzanny Pactwy kwitnie. Para spędziła razem Święto Dziękczynienia, a zdjęcia z kolacji u znajomych pojawiły się na Instagramie modelki. Jest na co popatrzeć.

Na początku października w mediach pojawiły się informacje, że Jarosław Bieniuk spotyka się z modelką Zuzanną Pactwą. Zostali nawet przyłapani przez paparazzi na czułościach, na które pozwolili sobie na środku ulicy. Para na co dzień stara się jednak nie afiszować ze swoim uczuciem. Na instagramowym profilu modelki możemy odnaleźć głównie zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych, a także fotografie promujące jej markę odzieżową.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzają razem Święto Dziękczynienia

Jarosław Bieniuk i jego dziewczyna ostatnio nieco chętniej pokazują fanom kulisy swojej relacji. Na InstaStories modelki pojawiło się zdjęcie dokumentujące ich wspólną kolację. Pactwa i Bierniuk razem z przyjaciółmi celebrowali Święto Dziękczynienia. Na fotografii, na której została oznaczona para, widzimy między innymi wielkiego indyka, przyrządzanego w USA z okazji amerykańskiego święta. Wygląda na to, że Para od klasycznych randek we dwoje woli spotkania z przyjaciółmi. Należy przypomnieć, że Zuzanna mieszkała w Los Angeles, gdzie spełniała się jako modelka i z pewnością celebrowanie Święta Dziękczynienia jest już dla niej tradycją.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa świętowali razem Dzień DziękczynieniaJarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa świętowali razem Dzień Dziękczynienia Instagram/zuzannala

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie

Przypomnijmy, że nowa dziewczyna Jarosława Bieniuka doskonale rozumie się z jego córką, Oliwią Bieniuk. Panie mają wspólne zainteresowania – 18-latka rozważa karierę aktorską lub w modelingu. Jak podało "Życie na gorąco", panie znalazły nić porozumienia:

W zasadzie trudno być zaskoczonym, że panie szybko znalazły wspólny język. Oliwia już dwa lata temu mówiła, że chce zostać modelką, a ostatnio wyznała, że marzy jej się także kariera aktorska. Zuzanna natomiast jest modelką od lat. Projektuje też ubrania, ma własną markę "Rise". Świat mody i show-biznesu jest jej doskonale znany. Na pewno może mieć dla Oliwii wiele dobrych rad.

Wygląda na to, że związek Zuzanny i Jarosława coraz bardziej rozkwita. Myślicie, że już niedługo jeszcze bardziej otworzą się na temat swojej relacji?

Więcej o:
Copyright © Agora SA