Królowa Letizia to prawdziwa ikona stylu. Biała sukienka pięknie podkreśliła jej figurę. Klasa!

Królowa Letizia po raz kolejny zachwyciła. Wszystkie oczy były skierowane na żonę króla hiszpańskiego Filipa VI Burbona.

Mogłoby się wydawać, że największe zainteresowanie wśród rodzin królewskich na całym świecie ma ta brytyjska. W końcu na przestrzeni lat nie zabrakło romansów oraz niechlubnych skandali. Jednak fani monarchii mają swoją nową ulubienice. A jest nią nikt inny, jak królowa Letizia, żona króla hiszpańskiego Filipa VI Burbona. Ostatnio kobieta brała udział w oficjalnym wydarzeniu i wszyscy znów spoglądali na jej modną stylizację. Jak zwykle wyglądała przepięknie.

Księżna KateKsiężna Kate znowu wygląda inaczej. Tym razem nie chodzi o jej włosy. "Widać wyraźnie, że się zmieniła"

Zobacz wideo Księżna Kate również zachwyca stylizacjami

Królowa Letizia znowu zachwyciła stylizacją

Letizia jest uważana za współczesną ikonę stylu. Wiemy już, że w czerwieni wygląda bezbłędnie, potrafi zachwycić nawet podczas brzydkiej pogody, a także, że jest w świetnej formie. Tych mięśni mogłaby pozazdrościć jej sama Lewandowska! Ostatnio hiszpańska królowa brała udział w inauguracji wydarzenia "Tourism Innovation Summit 2020", a czujni fotoreporterzy tylko czekali, aby móc zrobić zdjęcia jej modnej stylizacji.

Królowa jak zwykle zachwyciła. Na tę okazję zdecydowała się założyć białą sukienkę z czarnymi wzorkami, która sięgała jej za kolano. Mimo że kreacja była mocno zabudowana, to i tak pięknie podkreśliła wysportowaną sylwetkę Letizii.

Królowa LetiziaKrólowa Letizia EastNews

Do sukienki dobrała czarne szpilki, pasek w tym samym kolorze oraz białą torebkę. Nie mogło zabraknąć oczywiście obowiązkowej maseczki. A wy, jak oceniacie tę stylizację? Naszymi ulubionymi są te z wyjazdu na Majorkę czy też wyprawy na Kanary. Trudno oderwać od niej wzrok, prawda?

Agata Młynarska, Joanna KurowskaAgata Młynarska świętuje urodziny Joanny Kurowskiej. Pokazała dużo prywatnych zdjęć

Więcej zdjęć z białą sukienką w roli głównej znajdziecie w naszej galerii.