Reese Witherspoon wybrała się z synem na przejażdżkę. Cóż za podobieństwo! Wyglądają niemal identycznie

Reese Witherspoon opublikowała zdjęcie z synem. 17-letni Deacon jest kopią sławnej mamy.

Reese Witherspoon dała się poznać szerszej widowni na początku lat dwutysięcznych jako "Legalna blondynka". Od tamtej pory kariera aktorki nabrała rozpędu. Obecnie można oglądać ją w dwóch popularnych serialach "Big Little Lies" oraz "The Morning Show". 44-letnia Witherspoon dzieli czas między plany zdjęciowe a wychowywanie trójki dzieci. To, że najstarsza córka odziedziczyła urodę po sławnej mamie, wiedzą już wszyscy, ale to, że syn aktorki wygląda identycznie jak ona, wiedziało niewielu. Deacon Reese Phillippe mógłby być bratem bliźniakiem własnej mamy. Co za geny!

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Syn Reese Witherspoon wygląda identyczne, jak jego mama

Reese opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie. Widzimy na nim, jak mama i syn wybrali się na przejażdżkę. Aktorka siedziała na miejscu pasażera, a Deacon był kierowcą.  

Kiedy jestem zmęczona, Deacon zawsze oferuje, że mnie zawiezie - podpisała zdjęcie aktorka.

Reese WitherspoonReese Witherspoon Reese Witherspoon - Instagram

Wyglądają identycznie prawda?

 

Reese Witherspoon po raz pierwszy została mamą, gdy miała zaledwie 22 lata. Wczesne macierzyństwo nie było łatwe, szczególnie, że w tym samym czasie rozwijała karierę. Mimo to dziś chętnie wspomina te czasy

Byłam jak każda inna mama, próbująca to rozgryźć. (...) bycie mamą jest warte każdego poświęcenia, jakiego kiedykolwiek musiałam dokonać - mówiła aktorka.
Ale każda cząstka tego poświęcenia jest naprawdę tego warta, ponieważ czujesz, że to właśnie sprawia, że budzisz się szczęśliwa. To nie filmy ani moja praca, to moje dzieci - dodała.

Reese jest także mamą 21-letniej Avy i ośmioletniej Tennessee. Dwójka najstarszych dzieci jest owocem związku z byłym mężem Ryanem Phillippe, a najmłodsze z mężem Jimem Toth.