Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już niedługo powitają na świecie drugie dziecko. Wokalistka została zapytana o płeć pociechy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się drugiego dziecka. Na Instagramie młodej mamy pojawiły się odpowiedzi na nurtujące fanów pytania.

Sylwia Przybysz ogłosiła niedawno, że spodziewa się drugiego dziecka. Również Jan Dąbrowski podzielił się radosną wieścią na Instagramie. Przypomnijmy, że pierworodna córka pary przyszła na świat niespełna rok temu, a lada moment zostanie starszą siostrą. 

Zobacz wideo Jaś Dąbrowski niedawno został tatą. Jak odnajduje się w nowej roli?

O różnicy wieku między dziećmi Sylwia opowiedziała w zorganizowanej przez siebie sesji pytań i odpowiedzi na instagramowym profilu. Przy okazji wyznała, czego nie zdradzi aż do czasu porodu.

Sylwia PrzybyszNigdy się nie uśmiecha? "Wkradł się skromny uśmieszek". Na nowym zdjęciu promienieje!

Sylwia Przybysz spodziewa się drugiego dziecka

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdecydowali się na rodzicielstwo dosyć wcześnie, co budziło mieszane uczucia obserwatorów. Niektórzy uważali, że para mogła jeszcze zaczekać z dzieckiem, inni zaś twierdzili, że to zwyczajna wpadka. Sami zainteresowani wyjaśnili jednak, że córka była planowana, a oni chcą mieć dużą rodzinę, która niebawem powiększy się o kolejne dziecko. Na pytanie, co sądzi o niewielkiej różnicy wieku między pociechami, Sylwia odpowiedziała:

Zdecydowaliśmy się na drugiego dzidziusia tak szybko - za szybko, jak niektórzy mówią - dlatego że chcieliśmy, żeby między dziećmi była mała różnica wieku i bardzo się cieszymy, że się udało i jest super - wyznała Przybysz.

Jak zdradziła Sylwia, szczęśliwi rodzice znają już płeć drugiego dziecka, jednak tą wiadomością zamierzają podzielić się dopiero po porodzie. 

Na ten moment nie czuję potrzeby mówienia o płci. I tyle. Na pewno dowiecie się o tym, jaka jest płeć, bo nie będę tego ukrywać. Po prostu na ten moment stwierdziłam, że powiem dopiero po porodzie, bo nie czuję takiej potrzeby - słyszymy w Q&A.

Wygląda na to, że na informację o płci dziecka fani będą musieli jeszcze zaczekać.