Ilona Felicjańska znowu trafiła na odwyk, tymczasem Paul Montana nie widzi problemu w swoim piciu. "To część mojego życia"

Ilona Felicjańska ponownie zdecydowała się zawalczyć z nałogiem. Okazuje się, że decyzja o zgłoszeniu się na odwyk była tak istotna ze względu na jej małżeństwo, które wisi na włosku. Opowiedział o tym partner modelki, Paul Montana.

Ilona Felicjańska zgłosiła się na odwyk - poinformował jej mąż, Paul Montana. Okazuje się, że tę decyzję modelka podjęła sama. Zależy jej, żeby wyjść na prostą i raz na zawsze rozprawić się z chorobą, której skutki odczuwa co jakiś czas.

Ilona Felicjańska przebywa na odwyku

Ilona Felicjańska od lat walczy z problemem alkoholowym. Choroba wyszła na jaw, gdy w 2010 roku spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu i straciła prawo jazdy. Później w programie śniadaniowym przyznała się do swojego nałogu.

Po jakimś czasie uważała, że najgorsze ma już za sobą - pisała książki i komentowała w mediach swój sukces, jednak ostatecznie spotkał ją nawrót choroby. Co jakiś czas dowiadujemy się, że walczy i podejmuje kolejne próby. W kwietniu pisaliśmy, że Ilona Felicjańska zdecydowała się na leczenie w zakładzie psychiatrycznym, a obecnie przebywa na odwyku. Poinformował o tym jej mąż, Paul Montana. 

Ilona z własnego wyboru poszła na zamkniętą terapię odwykową, sama tego chciała. Myślę, że postąpiła bardzo rozsądnie - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium".

Ilona Felicjańska, Paul MontanaIlona Felicjańska wróciła do Paula Montany? W Sopocie wybrali się na randkę

Partner modelki odniósł się także do zarzutów, że wspólne picie alkoholu nie pomaga jej w walce z nałogiem, a on sam nie robi nic, by Felicjańska wyszła na prostą.

Ja zawsze piłem - picie jest częścią mojego życia - ale nigdy destrukcyjnie. Wszystkie moje partnerki były niepijące, a gdy ja wypijałem o jednego drinka za dużo, mówiły: Paul, wystarczy. Tymczasem z Iloną nawzajem źle na siebie wpływamy. I to sprawiło, że się pogubiliśmy, że żar tej miłości nas spalił - twierdzi.

Ilona Felicjańska, Paul MontanaIlona Felicjańska rozstała się z mężem. Paul Montana wyprowadził się z domu modelki

Wygląda też na to, że skuteczny odwyk jest ostateczną szansą na ratowanie ich małżeństwa.

Mieszkanie jest wynajęte tylko do końca tego roku. Jeśli zdecydujemy, że już nie chcemy być razem, na pewno zapewnię Ilonie dach nad głową. Ona zawsze będzie mogła na mnie liczyć - dodaje Montana.

Myślicie, że tym razem się uda? Pozostaje życzyć powodzenia!

Zobacz też: Paul Montana wyjaśnia, dlaczego rozwodzi się z Felicjańską. "Kocham ją, ale dla jej dobra odchodzę". Rozgadał się o jej zachowaniu

Zobacz wideo Dlaczego Ilona Felicjańska zawsze wraca do Paula Montany? [PLOTKERSI]