"Rolnik szuka żony". Natalia wrzuciła nowe zdjęcie na Instagram. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. "Zmiany, zmiany"

"Rolnik szuka żony". Widzowie z zapartym tchem śledzą to, co dzieje się na ekranie. Czasem jednak miłość uczestników rozkwita poza programem, a w przypadku Natalii i Roberta z pewnością jest to wyjątkowe uczucie.

"Rolnik szuka żony" zbliża się ku końcowi. Już niebawem uczestnicy siódmej edycji będą musieli dokonać ostatecznego wyboru. Jedną z kandydatek Pawła była Natalia. Choć rolnik podziękował jej za udział w programie, kobieta nie załamuje się i wiele wskazuje na to, że wie już, gdzie ulokować swoje uczucia.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży

Od niedawna w mediach krążą słuchy, że Natalia rzekomo związała się z bratem Pawła, Robertem. Wszystko wydało się za sprawą ostatniej rozmowy z prowadzącą Martą Manowską. Teraz w sieci pojawiają się kolejne dowody.

Mateusz 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Wpis Mateusza daje do myślenia. Paweł już po ślubie?

"Rolnik szuka żony". Natalia postawiła na odważną stylizację. Zrobiła to dla Roberta?

Prawdą jest, że Natalia wpadła w oko bratu rolnika, Robertowi. Z wzajemnością! Niedawno pisaliśmy o tym, że Natalia i Robert wzajemnie komentują swoje zdjęcia na Instagramie. Z kolei odpowiedź byłej kandydatki Pawła na jeden z komentarzy obserwatorów, choć tajemnicza, rozjaśniła nieco sytuację i rozpaliła wyobraźnię fanów. Podobnie zresztą jak najnowsze zdjęcie na profilu Natalii.

Znana z dziewiątej edycji programu Natalia nigdy nie kryła swojego zamiłowania do stylizacji, które przede wszystkim są wygodne. Luźny, sportowy styl zdecydowanie należał do niej. Teraz Natalia zdecydowała się na diametralną zmianę. Wyciągnęła z szafy mini spódnicę sprzed kilku lat i pokazała efekt!

Mistrzyni zdjęć w lustrze. Środa, akcja spódnica - spódnicowa środa. Powiem Wam, tak serio, serio, że ta spódnica ma z osiem lat jak nic (dobrze, że ma strecz, to się w nią wcisnęłam). W mojej szafie królują spodnie i dresy. Mam też sukienki, ale do tej pory zakładałam je tylko na "wyjścia" czy od święta. Zmiany, zmiany. Nie jest to łatwe, bo dziś przez to spóźniłam się do pracy i nie zjadłam śniadania. Nawet chciałam się już poddać, ale nie można być mięczakiem. Z historii mojego dzieciństwa, moja mama zawsze ubolewała, że ona mnie w sukieneczkę chce ubrać, a moje nogi są całe w siniakach i kolana całe pozdzierane. Mami, teraz się staram uważać na kolana - czytamy w opisie najnowszego zdjęcia.
 

Myślicie, że Natalia zdecydowała się na metamorfozę ze względu na Roberta?