Finał "Top Model" za nami! Wiemy, kto wygrał 9. edycję programu

Finał dziewiątej edycji "Top Model" za nami. Walka w tym roku była wyjątkowo zacięta. Zwycięzcą okazał się Mikołaj Śmieszek.

W finale dziewiątej edycji programu "Top Model" nie brakowało emocji. O wygraną i tytuł najlepszej modelki lub modela w naszym kraju walczyło aż trzech uczestników. Byli to Weronika Kaniewska, Mikołaj Śmieszek i Patrycja Sobolewska. Podczas pierwszych eliminacji odpadła Weronika. 

Zobacz wideo "Top Model". Patrycja pokazała, jak spędza czas z finalistami. Nieoczekiwanie dołączył do nich uczestnik, który odpadł z show

Kto wygrał "Top Model"?

Werdykt widzów i jurorów mógł być tylko jeden - to Mikołaj Śmieszek zwyciężył tegoroczną edycję. W jego ręce trafił czek na 100 tys. zł i kontrakt z agencją modelingową. Na scenie pogratulowali mu Joanna Krupa, Michał Piróg jak i pozostali uczestnicy. 

Chciałem podziękować wszystkim, całej mojej rodzinie, której tu nie ma. Wszystkim osobom, które poświęciły na mnie swój czas i pieniądze. Obiecuję, że to wykorzystam!
 

Mikołaj Śmieszek wygrał "Top Model"!

Mikołaj Śmieszek dał poznać się jurorom jako dusza towarzystwa, której nie brakuje pewności siebie. 19-latek od lat trenował piłkę nożną, którą musiał zakończyć przez problemy z managerami i klubami. Choć nie żałował decyzji o odejściu z drużyny, ten sport nadal jest ważną częścią jego życia.

Mikołaj Śmieszek ku zaskoczeniu widzów świetnie radził sobie od pierwszych odcinków. Podczas metamorfozy fryzjerzy zdecydowali się przefarbować mu włosy na jasny blond. Szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, bo Mikołaj na zdjęciach wyglądał niesamowicie.

Sprawdź produkty do pielęgnacji włosów!

Jurorom także nie uszedł fakt, że 19-latek jest wyjątkowo sprawny fizyczne i nie starsze były mu żadne sesje na wysokościach, w trudnych warunkach, czy pod wodą. Nic więc dziwnego, że doszedł do finału zajmując nieustannie miejsca na podium.