"Oczy Diabła". Patryk Vega pokazał szokujący zwiastun filmu dokumentalnego o handlu dziećmi. Tylko dla widzów o mocnych nerwach

Patryk Vega niezapowiedzianie opublikował drastyczny zwiastun swojego kolejnego filmu, który będzie traktował o handlu dziećmi.

Obecnie Patryk Vega pracuje na planie filmu "Miłość w czasach zarazy", który zdecydował się nakręcić mimo panujących obostrzeń. Jak tłumaczył, ma to być film o epidemii samotności. Lada moment swoją premierę będzie miał tez film fabularny „Small World” o handlu dziećmi. Jak się okazuje, Vega zrealizował też dokument na ten temat i właśnie pokazał szokujący zwiastun. 

Zobacz wideo

Reżyser wcielił się w rolę detektywa śledczego, by trafić do przyszłych matek, które chcą sprzedać swoje dzieci. Efekty "śledztwa" będziemy mogli obejrzeć w najnowszym filmie pod tytułem "Oczy Diabła".

Patryk Vega pokazał zwiastun kolejnego filmu

W środę na instagramowym profilu reżysera pojawiła się zapowiedź wstrząsającego filmu dokumentalnego o handlu małymi dziećmi zarówno w kraju, jak i za granicą. Jak widzimy w zwiastunie, reżyser osobiście przeprowadził rozmowę z matką dotkniętą problemem, ale też z handlarzem, który szczegółowo opisał, co dzieje się ze sprzedanymi dziećmi. Z kolei reżyser twierdzi, że osobiście uratował dziecko przed tragedią. 

Uratowałem dziecko, które miało być sprzedane do burdelu, a potem na narządy - wyznał Vega na początku zapowiedzi.
 

W zwiastunie słyszymy, że dla matki sprzedającej dziecko nie ma znaczenia, co stanie się z nim po dokonaniu transakcji. Rozmówczyni twierdzi, że w ten sposób pozbędzie się problemu, a to jest dla niej najważniejsze. Rozmowa z handlarzem dziećmi okraszona została brutalnymi obrazami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.