Finał "Top Model". Jak wyglądają teraz zwycięzcy poprzednich edycji? Największą zmianę przeszła Paulina Papierska

Przed nami finał 9. edycji programu "Top Model". O główną nagrodę powalczą Weronika Kaniewska (złoty bilet tegorocznej edycji), Patrycja Sobolewska oraz Mikołaj Śmieszek. My przypominamy, jak zmienili się zwycięzcy poprzednich odsłon.

"Top Model" już od 9. edycji dostarcza telewidzom emocji. Celem programu jest wyłonienie najlepszych modelek i modeli w Polsce. Uczestnicy mają szansę spełniać się w modelingu i rozwijać swoją karierę poza reality show. 

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka

"Top Model". Jak zmienili się zwycięzcy poprzednich edycji?

O niektórych uczestnikach "Top Model" zrobiło się naprawdę głośno. Nie wszyscy są jednak zwycięzcami programu. Jak zatem zmienili się ci, którym udało się wygrać show?

Dawid Woskanian - zwycięzca 8. edycji "Top Model"

Walka pomiędzy uczestnikami 8. edycji była zacięta i do końca nie było wiadomo, kto zgarnie 100 tys. zł i tytuł zwycięzcy. Werdykt widzów i jurorów mógł być jednak tylko jeden. Wygrana trafiła w ręce Dawida, który nie ukrywał swojego zaskoczenia. Przypomnijmy, że model zmaga się z zespołem Tourette'a.

Dawid WoskanianDawid Woskanian Dawid Woskanian - instagram

Katarzyna Szklarczyk - zwyciężczyni 7. edycji "Top Model"

W 7. edycji o główną nagrodę walczyli Anna Markowska, Hubert Gromadzki i Kasia Szklarczyk. To właśnie ta ostatnia została okrzyknięta zwyciężczynią. Przypomnijmy, że podczas finału miała miejsce wielka pomyłka.

Kasia Szklarczyk, Top ModelKasia Szklarczyk, Top Model screenshot Top Model, Kasia Szklarczyk - instagram

Patryk Grudowicz - zwycięzca 6. edycji "Top Model"

Patryk Grudowicz wygrał 6. edycję "Top Model". Co ciekawe, uczestnik przez kilka miesięcy tworzył udaną relację z Katarzyną Szklarczyk.

Patryk Grudowicz, Top ModelPatryk Grudowicz, Top Model Top Model screenshot, Patryk Grudowicz - instagram

Radosław Pestka - zwycięzca 5. edycji "Top Model"

Zanim Radek Pestka wygrał 5. edycję "Top Model", interesował modą i wiedział wiele na temat najnowszych trendów. Był doradcą w branży odzieżowej, jednak modeling stanowił dla niego całkiem nowe wyzwanie, z którym zresztą doskonale sobie poradził.

Radek PestkaRadek Pestka TVN/X-News, Radek Pestka - instagram

Osuenhe Ugonoh - zwyciężczyni 4. edycji "Top Model"

Osi Ugonoh ma nigeryjskie korzenie i polską duszę. Choć nie ma słowiańskiej urody, w jej żyłach płynie biało-czerwona krew. Osuenhe urodziła się w Gdańsku. Jest bardzo wysportowana, a jej brat spełnia się jako kickbokser. Niezwykła uroda kandydatki zachwyciła Polaków. Niesiona ich głosami wygrała w 4. edycji "Top Model".

Osuenhe (Osi) Ugonoh urodziła się w Gdańsku, ale jej rodzice pochodzą z Nigerii. Jest bardzo wysportowana, a jej brat jest utytułowanym kickbokserem. Ona z kolei preferuje sporty biegowe, a dokładnie sprint. Osi ma duże kompleksy na punkcie swoich stóp - nosi obuwie w rozmiarze 42.Osuenhe (Osi) Ugonoh urodziła się w Gdańsku, ale jej rodzice pochodzą z Nigerii. Jest bardzo wysportowana, a jej brat jest utytułowanym kickbokserem. Ona z kolei preferuje sporty biegowe, a dokładnie sprint. Osi ma duże kompleksy na punkcie swoich stóp - nosi obuwie w rozmiarze 42. TVN/Maciej Piórko

Zuzanna Kołodziejczyk - zwyciężczyni 3. edycji "Top Model"

Z powodu udziału w programie Zuza Kołodziejczyk zrezygnowała ze studiów. Jak sama przyznała, nie spodziewała się, że zajdzie tak daleko. Trzeba przyznać, że choć edukacja chwilowo ucierpiała, kariera zwyciężczyni 3. edycji mocno się rozwinęła, a "Zuzol" jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych zwyciężczyń w historii "Top Model".

Zuzanna KołodziejczykZuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk

Olga Kaczyńska - zwyciężczyni 2. edycji "Top Model"

Olga Kaczyńska zachwyciła wszystkich swoją "babyface". Jej uroda i talent zostały docenione - wygrała 2. edycję "Top Model". Po programie Kaczyńska skupiła się na karierze modelki. Chodziła po wybiegach największych polskich projektantów, wystąpiła w magazynach modowych, brała udział w kampaniach reklamowych.

Olga Kaczyńska, Top ModelOlga Kaczyńska, Top Model Olga Kaczyńska - instagram, materiały prasowe

Paulina Papierska - zwyciężczyni 1. edycji "Top Model"

Paulina Papierska została zwyciężczynią pierwszej edycji "Top Model". Dziesięć lat temu jurorzy programu wróżyli jej światową karierę, jednak Paulina zdecydowała się zrezygnować z modelingu a teraz w pełni poświęciła się macierzyństwu.

Paulina PapierskaPaulina Papierska KAPIF, instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.