Program Doroty Szelągowskiej miał być hitem. Jakie są wyniki? Wyprzedza go m.in. serial TVP

Z najnowszych badań oglądalności wynika, że najnowszy program Doroty Szelągowskiej zajął zaledwie trzecie miejsce.

Dorota Szelągowska zadebiutowała w rodzimym show-biznesie już ponad 20 lat temu. Mało kto pamięta, ale pod koniec lat 90. prowadziła w TVP program "Rower Błażeja", a następnie była jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie". Córka Katarzyny Grocholi na swój szczyt popularności musiała jednak trochę poczekać, bowiem aż do 2014 roku, gdy zaczęła prowadzić programy o dekorowaniu wnętrz w TVN Style. Te cieszą się wielką popularnością, jednak najnowszy z nich okazał się nieco mniej interesujący dla widzów niż serial "M jak miłość", czy reality-show "Love Island". Badania oglądalności mówią same za siebie.

Meghan Markle, HarryMeghan Markle poroniła. "Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie"

Dorota Szelągowska przegrała z "M jak miłość" i "Love Island"

W swoim najnowszym programie "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota wraz ze swoją ekipą remontują mieszkania bohaterom, jednak ci nie zgłaszają się do programu sami, a robią to w tajemnicy ich bliscy. O tym, że Dorota Szelągowska zajmie się ich lokum, dowiadują się dopiero na początku kręcenia odcinka.

Dominic D'Angelica, Patrycja Sobolewska"Top Model". Patrycja Sobolewska komentuje oświadczenie Dominica D'Angelica

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl "Totalne remonty Szelągowskie" oglądało średnio 1,23 milionów widzów, co zagwarantowało mu dopiero trzecie miejsce na rynku telewizyjnym. Z badań przeprowadzonych przez Nielsen Audience Measurement wynika, że pierwsze miejsce na podium zajęła TVP2, która w tym czasie nadawała "M jak miłość", a tuż za nią uplasował się Polsat z "Love Island". Program Szelągowskiej przegonił jedynie TVP1 z "Teatrem TV".

A wy oglądaliście "Totalne remonty Szelągowskiej"?

ZOBACZ TEŻ: Dorota Szelągowska odnowiła smutne poddasze, które nie było remontowane od 20 lat. Wyszło luksusowo. Kanapa najpiękniejsza

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem