Sławomir Świerzyński po raz kolejny szokuje w TVP. Lider Bayer Full na tropie spisku agenturalnego

Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full, wystąpił w programie "#Jedziemy". W TVP Info wypowiedział się na temat Strajku Kobiet.

Sławomir Świerzyński, znany z zespołu Bayer Full, był gościem w programie "#Jedziemy" na antenie TVP Info. Wykonawca utworu "Majteczki w kropeczki" wypowiedział się w kwestii Strajku Kobiet. Przy wysnuwaniu teorii spiskowej powołał się na nazwiska organizatorek - Marty Lempart i Klementyny Suchanow.

Zobacz wideo

Jak stwierdził muzyk disco polo, nazwiska obu pań nie brzmią według niego po polsku, a to może oznaczać, że są przedstawicielkami... obcej agentury, która próbuje nas kontrolować.

Sławomir Świerzyński w TVP Info

Trzeba przyznać, że TVP Info potrafi dobrać eksperta do sytuacji. Niedawno głośno było o występie Marcina Najmana, który wypowiadał się na temat mechanizmu veto w Unii Europejskiej. Teraz w Telewizji Polskiej zagościł lider zespołu Bayer Full.

Odcinek "#Jedziemy" z udziałem Sławomira Świerzyńskiego można obejrzeć na stronie internetowej TVP Info. Sytuacja odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Lider Bayer Full podjął temat Strajku Kobiet oraz jego przedstawicielek. Skupił się głównie na brzmieniu ich nazwisk, a konkretniej ich rzekomo niepolskim brzmieniu.

Ja bym zwrócił uwagę na nazwiska pań, które stoją na czele tych strajków. Pani Lempart to brzmi tak po niemiecku. Pani Suchanow to jakoś mi tak brzmi po rosyjsku. Czy to nie jest jakaś agentura, która cały czas próbuje nami sterować i podgrzewać emocje? - powiedział Świerzyński w TVP Info.

Na kuriozalną wypowiedź Świerzyńskiego zwrócił uwagę nawet sam prowadzący program Michał Rachoń. Przyznał, że to, jak brzmią nazwiska danych osób, nie ma dla niego żadnego znaczenia. Z niecierpliwością czekamy na kolejny temat i komentarz "ekspercki" Sławomira Świerzyńskiego. Na pewno nie będziemy się nudzić.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.