Joanna Lazer z Red Lips przeszła ogromną metamorfozę. Po 12 latach zdecydowała się na inny kolor włosów i wygląda obłędnie

Joanna Lazer, znana jako Ruda, z Red Lips wybrała się do fryzjera gwiazd, Łukasza Urbańskiego, który totalnie odmienił jej dotychczasowy wizerunek. Fani rozpływają się nad przemianą wokalistki i trzeba przyznać, że całkiem słusznie.

Joanna Lazer, czyli Ruda z Red Lips, przeszła spektakularną metamorfozę. Nowa fryzura wyjątkowo przypadła do gustu jej fanom, ponieważ kolor jest równie szalony, co poprzedni. Wokalistka wygląda obłędnie.

Joanna Lazer czyli Ruda z Red Lips w nowej fryzurze

Metamorfozą Joanny Lazer z Red Lips zajął się fryzjer gwiazd Łukasz Urbański. Ciemnoczerwone pasma zamieniły się w jasne, lekko różowe fale. Wcześniejszy wizerunek, który dodawał jej pazura stał się już przeszłością, jednak zmiana zdecydowanie się opłaciła. 

 

Pojawiło się jednak pytanie, co się stanie z Rudą, która nie jest już ruda? Postanowił odpowiedzieć na nie fryzjer piosenkarki.

Po 12 latach chodzenia z rudą głową Ruda już nie jest ruda. Nie wiem, co stanie się z jej ksywką, ale wiem jedno - wygląda zaje*iście i myślę, że szybko do tego rudego nie wróci - skomentował Łukasz Urbański.

Fani wokalistki byli podobnego zdania.

Sama słodycz! Ale mam nadzieję, że ten ogień sceniczny pozostał nienaruszony.
Pięknie. A na żywo jeszcze lepiej wyglądasz w tym kolorze.
Kolor jeszcze bardziej dodaje Ci kobiecości - komentowali internauci.

Udana metamorfoza?

Zobacz też: Najpierw "Czarna Wrona" a teraz doczepy. Zofia Zborowska szaleje z fryzurą. Fani zgodnie reagują. "Sztos"

Zobacz wideo KOŁO PLOTKA EXTRA - Ruda i Lazer z Red Lips
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.