Joanna Lazer z Red Lips przeszła ogromną metamorfozę. Po 12 latach zdecydowała się na inny kolor włosów i wygląda obłędnie

Joanna Lazer, znana jako Ruda, z Red Lips wybrała się do fryzjera gwiazd, Łukasza Urbańskiego, który totalnie odmienił jej dotychczasowy wizerunek. Fani rozpływają się nad przemianą wokalistki i trzeba przyznać, że całkiem słusznie.

Joanna Lazer, czyli Ruda z Red Lips, przeszła spektakularną metamorfozę. Nowa fryzura wyjątkowo przypadła do gustu jej fanom, ponieważ kolor jest równie szalony, co poprzedni. Wokalistka wygląda obłędnie.

Joanna Lazer czyli Ruda z Red Lips w nowej fryzurze

Metamorfozą Joanny Lazer z Red Lips zajął się fryzjer gwiazd Łukasz Urbański. Ciemnoczerwone pasma zamieniły się w jasne, lekko różowe fale. Wcześniejszy wizerunek, który dodawał jej pazura stał się już przeszłością, jednak zmiana zdecydowanie się opłaciła. 

Joanna Lazer, Opole 2020Opole 2020. Wpadka Joanny Lazer. Pokazała dużo więcej, niż planowała

 

Pojawiło się jednak pytanie, co się stanie z Rudą, która nie jest już ruda? Postanowił odpowiedzieć na nie fryzjer piosenkarki.

Po 12 latach chodzenia z rudą głową Ruda już nie jest ruda. Nie wiem, co stanie się z jej ksywką, ale wiem jedno - wygląda zaje*iście i myślę, że szybko do tego rudego nie wróci - skomentował Łukasz Urbański.

Koło Plotka ExtraKOŁO PLOTKA EXTRA - Ruda i Lazer z Red Lips

Fani wokalistki byli podobnego zdania.

Sama słodycz! Ale mam nadzieję, że ten ogień sceniczny pozostał nienaruszony.
Pięknie. A na żywo jeszcze lepiej wyglądasz w tym kolorze.
Kolor jeszcze bardziej dodaje Ci kobiecości - komentowali internauci.

Udana metamorfoza?

Zobacz też: Najpierw "Czarna Wrona" a teraz doczepy. Zofia Zborowska szaleje z fryzurą. Fani zgodnie reagują. "Sztos"

Zobacz wideo KOŁO PLOTKA EXTRA - Ruda i Lazer z Red Lips