Córka Waldemara Goszcza, który zginął 17 lat temu, jest w ciąży i ujawniła płeć dziecka. Pochwaliła się zdjęciem z baby shower

Wiktoria Goszcz, córka Waldemara Goszcza, niedługo zostanie mamą. Na Instagramie pokazała zdjęcia z baby shower.

Wiktoria Goszcz jest córką Waldemara Goszcza, który zginął w tragicznym wypadku 17 lat temu. Teraz Wiktoria ma już 23 lata i wygląda na to, że w jej życiu prywatnym wszystko się układa. Niedługo po raz pierwszy zostanie mamą i właśnie pokazała fotografię z baby shower. Ujawniła też płeć dziecka.

Wiktoria, Waldemar GoszczCórka Waldemara Goszcza spodziewa się dziecka. Fanka: Dziadek Waldek byłby dumny

Zobacz wideo Sylwia Przybysz zorganizowała baby shower

Córka Waldemara Goszcza zdradziła płeć dziecka

Wiktoria Goszcz niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Informację dotyczącą ciąży opublikowała w sierpniu tego roku, pisząc na Instagramie:

Cześć wszystkim, dzisiaj razem z Adasiem postanowiliśmy podzielić się z wami odrobiną naszego szczęścia. Nasze szczęście ma już 19 tygodni i jest wielkości mango.

Antoni PawlickiAntoni Pawlicki brał udział w obywatelskim zatrzymaniu furgonetki pro-birth

Teraz maleństwo Wiktorii jest z pewnością już dużo większe, co widać po jej ciążowych krągłościach. Córka aktora opublikowała właśnie fotografie z baby shower, na których zaprezentowała duży ciążowy brzuch. W opisie zdradziła także płeć dziecka, do której nawiązywał zarówno kolor jej kreacji, jak i balony w salonie. Okazuje się, że Wiktoria urodzi syna.

It's a baby BOY! Dziękuję moje najcudowniejsze dziewczynki za takie cudowne przyjęcie! Kocham was wszystkie tak bardzo - napisała Wiktoria Goszcz. Parę ujęć z wczorajszego miniprzyjęcia na cześć naszego synka, którego już tak niedługo powitamy na świecie - dodała.
 

My gratulujemy Wiktorii i czekamy na pierwsze zdjęcia maleństwa.